Млинці тонкі на воді з дірочками шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати тонкі млинці на воді з дірочками шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування тонких млинців на воді з мінералкою, окропом, горіхами і чаєм

Варіант 1: Класичний рецепт тонких млинців на воді

Самі тонкі ажурні млинці зазвичай готують на воді. Вони відмінно підходять для фарширування, поєднуються з різними соусами. Але такі млинці іноді виходять «гумовими» за структурою, занадто твердими і несмачними. Щоб уникнути цього, скористайтеся перевіреним рецептом.

Інгредієнти:

  • Вода — 0.5 л;
  • 3 яйця;
  • Борошно — 350 г;
  • Масло рослинне — 50 мл;
  • Цукор — 30 г;
  • Сіль, розпушувач — по 5 р.

Покроковий рецепт тонких млинців з дірочками на воді

Крок 1:

Вимийте яйця. Розбийте їх у глибоку посудину. Туди ж висипте сіль з цукром.

Крок 2:

Збийте яйця з сипучими інгредієнтами не менше 5 хвилин. Вони повинні перетворитися в пишну піну. Якщо у вас немає міксера, доведеться витратити трохи більше часу на збивання віночком.

Крок 3:

Вилийте в яєчну масу 1/3 води. Через сито висипте туди ж борошно з розпушувачем. Обробіть суміш міксером, роздушіть всі грудочки.

Крок 4:

Додайте в тісто решту воду і рослинну олію. Знову добре перемішайте.

Крок 5:

Сковороду змажте маслом. Воно повинно лягти дуже тоненькою плівкою, інакше млинці вийдуть несмачними. Краще використовувати для змащення пензлик.

Крок 6:

Добре прогрійте сковороду. Вилийте на неї маленьку порцію тіста. Розподіліть його по всій поверхні посудини, підсмажте млинець з двох сторін. Точно так само поступите з рештою тестом, але сковороду можна вже не змащувати.

Крок 7:

Готові вироби складайте стопкою. Їх можна змастити вершковим маслом або посипати цукровою пудрою. Обов’язково накрийте тарілку з млинцями, інакше вони обветрятся і стануть несмачними.

У процесі приготування можуть виникнути несподівані труднощі. Наприклад, млинці розвалюються або погано пропікаються. Це може означати, що ви додали надто багато яєць і мало борошна. Підгорілі краї млинців утворюються із-за надлишку цукру. Просто додайте в тісто трохи води або просіяне борошно, в залежності від проблеми.