Смузі зі шпинатом шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати смузі зі шпинатом шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти корисних смузі зі шпинатом і яблуком, ківі, бананом і авокадо на молоці, морозиві, кефірі, мінеральній воді, апельсиновому соку і натуральному йогурті

Варіант 1: Класичний рецепт смузі зі шпинатом

Віддаєте перевагу кави і чорного чаю більш корисні напої? Тоді рекомендуємо вам розглянути кілька рецептів смузі зі шпинатом, які дуже легко робити. Особливо, якщо під рукою є занурювальний блендер. До речі, представлений напій можна пити вранці, перед або після тренування або на ніч. Але про все по порядку!

Інгредієнти:

  • 15 листя шпинату;
  • склянку негазованої мінералки;
  • третина свіжого лимона;
  • 2 грами імбиру.

Покроковий рецепт смузі зі шпинатом

Крок 1:

Всі шпинатні листя замити, вкинувши їх в емальований таз з прохолодною очищеною водою. По одному дістати і струсити крапельки рідини.

Крок 2:

Розкласти інгредієнт на сухому рушник відповідного розміру для повної просушки. Коли це станеться, протерти високу чашу блендера паперовими серветками.

Крок 3:

Тепер тонкої залити всередину слабо – або зовсім негазовану мінеральну воду, заздалегідь охолоджену на полиці холодильної протягом, як мінімум, години.

Крок 4:

Слідом видавити з третини свіжого вимитого лимона сік. Причому кісточки важливо “виловити” ложечкою, щоб вони не опинилися в напої.

Крок 5:

Крім того, всередину вкинути трохи імбиру для аромату і все сухе листя шпинату. Негайно подрібнити складові напою приблизно 1-2 хвилини до отримання порівняльної однорідності.

Подавати смузі зі шпинатом важливо в холодному вигляді. Однак зберігати напій більше доби не рекомендується. Тому готуйте його безпосередньо перед подачею, тим більше що зробити це, як ви самі бачите, дуже швидко і просто. Також допустимо додати рецепт тонку лимонну цедру, зняту з третини плоду, з якого видавлений сік.