Начинка для пиріжків з яблук 6 простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати начинку для пиріжків з яблук шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти соковитої начинки для пиріжків з яблук з лимоном, ваніллю, родзинками і корицею кубиками і в тертому вигляді на плиті, в мультиварці та духовці

Варіант 1: Класичний рецепт начинки для пиріжків з яблук

Різноманітну випічку, якою так пишається російська кухня, часто готують саме з яблуками. Адже цей фрукт чи не найпоширеніший в нашому регіоні. Але як правильно підготувати начинку для пиріжків з яблук і які варіанти можна взяти на замітку? Про це і піде мова в цій добірці!

Інгредієнти:

  • три великих солодких яблука;
  • 28-29 грам звичайного цукру;
  • 25-26 грам вершкового масла.

Покроковий рецепт начинки для пиріжків з яблук

Крок 1:

Великі яблука солодких сортів вимити за допомогою м’якої боку губки. Потім розрізати кожен стиглий плід навпіл.

Крок 2:

Вирізати у полеченных частин серцевину. Тонким шаром видалити гострим ножем шкірку. Негайно на чистій дошці для овочів і фруктів порізати яблучні половини дрібними кубиками.

Крок 3:

Тепер пересипати подрібнені плоди в миску. Засипати зазначеною кількістю білого цукру. Лопаткою змішати до рівномірного розподілу солодких кристалів.

Крок 4:

Тепер прожарити відповідну глибоку сковорідку на будь конфорці. Потім викласти на поверхню шматок вершкового масла. Розтопити.

Крок 5:

На наступному етапі знизити до мінімально можливого показника силу вогню. Тільки потім перекласти всередину зацукровані яблука.

Крок 6:

Постійно перемішуючи лопаткою, карамелізувати фруктові кубики протягом п’яти-десяти хвилин, протягом яких вони спочатку пустять сік, а потім суміш стане густою і в’язкою.

Хоча приготувати начинку для пиріжків з яблук дуже швидко, тут важливо не перетримати кубики на сковороді. В іншому випадку цукор може затвердіти і замість соковитої солодкої начинки ви отримаєте тверду масу, не підлягає подальшому використанню.