Яблучний пиріг з медом: пять простих покрокових рецептів домашнього дива

Як швидко і смачно приготувати яблучний пиріг з медом: пять простих покрокових рецептів домашнього дива

Покрокові рецепти яблучних пирогів з медом: класичних, на сметані, яйцях, з маслом

Варіант 1: Класичний яблучний пиріг з медом «Буденний»

Для приготування ніжного і солодкого пирога знадобиться не тільки мед, але і вершкове масло. Іноді його замінюють маргарином, але в такому варіанті бажано вибирати якісний і жирний продукт. Якщо в ньому буде багато води, тісто виходить суші, медовий пиріг при нарізці трохи кришиться.

Інгредієнти

  • 0,17 кг цукру;
  • 0,08 г меду (2,5 ложки);
  • 3 яйця;
  • 0,15 кг масла;
  • 0,25 кг борошна;
  • 0,01 кг розпушувача;
  • 550 г яблук.

Покроковий рецепт класичного яблучного пирога з медом

Крок 1:

Починати приготування тіста потрібно з меду і масла, щоб вони охололи. Викладаємо обидва інгредієнта в каструльку або в металеву миску, розтоплюємо на плиті. Або ж можна скористатися мікрохвильовою піччю. Прибираємо масло з медом остигати.

Крок 2:

Тепер займаємося яблуками. Промиваємо, витираємо насухо, ріжемо на шматочки, прибираючи огризки. Дрібно кришимо, приблизно по сантиметру. Висипаємо в миску, накриваємо серветкою.

Крок 3:

З’єднати яйця і рецептурну кількість піску. Суміш потрібно збити. Звичайно, зручно для цього використовувати міксер. Збиваємо до хорошої пінки.

Крок 4:

Знижуємо швидкість міксера до малих оборотів і заливаємо остуженную медову суміш з маслом.

Крок 5:

Продовжуючи розмішувати тісто, засипаємо борошно і не забуваємо додати розпушувач. Як тільки медове тісто стане однорідне, вимикаємо міксер, виймаємо віночки з маси.

Крок 6:

Пересипаємо в медове тісто нарізані фрукти. Злегка розмішуємо.

Крок 7:

Відразу перекладаємо масу у форму. Діаметр не більше 25 сантиметрів, інакше пиріг вийде низький. Випікати при 180 °C 35 хвилин.

Готовність пирогів з напіврідкого тесту завжди перевіряють дерев’яною лучиною. Метод простий і достовірний, потрібно проколоти виріб в центральній або просто в найвищій частині. Відразу вийняти паличку, помацати. Якщо вона липка, то пиріг ще не готовий.