Настоянка з червоної смородини 6 простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати настоянку з червоної смородини шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування настоянок з червоної смородини на горілці, джині, зубровці або вині

Варіант 1: Класичний рецепт настоянки з червоної смородини

З ягід можна готувати не тільки варення і десерти. Дуже смачними виходять алкогольні напої з смородини. Наприклад, лікери, наливки і настоянки легко готуються в домашніх умовах. Завдяки спирту зберігається більша частина корисних властивостей ягоди.

Інгредієнти:

  • Червона смородина — 300 г;
  • Горілка — 0.5 л;
  • Цукор — 150 р.

Покроковий рецепт настоянки з червоної смородини

Крок 1:

Ретельно промийте смородину, позбавтеся від гілочок і всякого сміття. В ідеалі потрібно ягоди очистити від шкірки, але це не обов’язково.

Крок 2:

Посипте ягоди цукром. Залийте їх якісною горілкою.

Крок 3:

Герметично закрийте посудину з майбутньою настоянкою. Енергійно струсіть її, залиште в темній кімнаті на два тижні.

Крок 4:

Не забувайте збовтувати заготівлю раз в 3-4 дня. Через два тижні потрібно відфільтрувати її за допомогою марлі, розлити по пляшках.

Крок 5:

Можна вживати напій відразу ж, але краще пляшки закупорити і залишити настоянку ще на місяць у погребі. Завдяки цьому вона стане ще більш смачною і ароматною. Крім того, з часом колір заготовки стає яскравішим.

У червоній смородині міститься багато вітамінів, залізо, калій і інші мікроелементи. Настоянки з цієї ягоди рекомендують вживати для профілактики пухлин і серцевих захворювань. Вони допомагають швидко впоратися з застудою, привести організм в тонус. Підігріту настоянку можна пити при ангіні, сечокам’яної хвороби та анемії.