Тісто для вареників в хлібопічці: шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати тісто для вареників в хлібопічці: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти тіста для вареників в хлібопічці на воді, молоці з яйцем, кефіром, мінеральною водою

Варіант 1: Класичне тісто для вареників в хлібопічці

У традиційному рецепті тісто для вареників готується на воді. Тут дано базовий рецепт для хлібопічки, який допоможе заощадити час, що позбавить від необхідності працювати руками. Тісто бажано замішувати заздалегідь, щоб воно встигло полежати, набухла клейковина борошна. У цьому випадку шматочки будуть легко і просто розкачуватись до тонких коржів, не потребують великих зусиль. Борошно використовується біла пшенична, зазвичай це вищий сорт. Бажано відміряти продукти на вагах, щоб консистенція тесту не засмутила.

Інгредієнти

  • 300 мл води;
  • 10 мл рослинного масла;
  • 550 г борошна;
  • яйце;
  • 9 г солі.

Покроковий рецепт класичного тіста на вареники

Крок 1:

Саме з яйцем виходить міцне і еластичне прісне тісто. Вареники з нього не будуть розкисати, вони прекрасно зберігають форму. Розбиваємо одне яйце у воду, відразу засипаємо до них отмеренную сіль, розмішуємо.

Крок 2:

Борошно відміряти і просіяти. Висипаємо її в чашу хлібопічки в першу чергу, потім вводимо підготовлену рідина. Масло виливаємо в самому кінці просто зверху. Іноді його додають в самому кінці замісу, коли продукти зберуться у грудку, так теж можна робити.

Крок 3:

Включаємо повний режим «Тісто». В середньому він триває близько 1,5 години. Але можна готувати і 45-60 хвилин, вимкнути трохи раніше. Вже по закінченню цього часу в склянці з’явиться м’який і еластичний грудку тіста абсолютно без бульбашок і пустот, з ним можна відразу починати працювати.

Хлібопічка значно полегшує роботу з тестом, але має свої особливості. Головна з них – суворе дотримання пропорцій. Не можна додавати рідину або борошно «на око», в цьому випадку можна помилитися. Бувають промахи з-за різної вологості борошна, розміру яйця, але зазвичай вони незначні. Якщо тіста потрібно більше, то важливо не забути пропорційно збільшити кількість всіх інгредієнтів.