Варення з райських яблук з хвостиками: пять простих покрокових рецептів

Як приготувати прозоре варення з райських яблук з хвостиками: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти варення з райських яблук з хвостиками: прозорого, з цитрусами або одягають, горішками

Варіант 1: Швидкий рецепт прозорого варення з райських яблук з хвостиками

Досить швидка рецептура прозорого варення з додаванням лимонної кислоти. Райським яблучкам не потрібно буде довго стояти з цукром, вони варяться в сиропі в два прийоми, але важливо робити це на маленькому вогні.

Інгредієнти

  • 1,2 кг райських яблук;
  • кілограм цукру;
  • 0,4 л води;
  • 0,5 ч. л. лимонки;
  • кориця (1 паличка).

Як швидко приготувати прозоре райське варення

Крок 1:

Відразу ставимо варитися на плиту сироп. Змішуємо цукор з водою і на маленькому вогні починаємо нагрівати. Паралельно ретельно промиваємо під проточною водою яблука, зрізаємо хвостики, залишаючи гілочку не більше двох сантиметрів.

Крок 2:

Щоб яблуко не урвався, його потрібно наколоти. Робимо це з усіма ранетками. Пересипаємо в киплячий сироп. Робимо самий максимальний вогонь і швидко доводимо до кипіння. Пінку збираємо, через хвилину варення вимикаємо. Остуджуємо.

Крок 3:

Після повного охолодження знову ставимо варення на плиту, додаємо лимонну кислоту і паличку кориці. Швидко доводимо до кипіння, потім вогонь зменшуємо до мінімуму. Прогріваємо близько півгодини, але вже не даємо вирувати.

Крок 4:

Розкладаємо прозоре варення з райськими яблучками по стерильним баночках, закатуємо, після остигання можна спустити в підвал або прибрати в прохолодну комору.

При варінні сиропу важливо не поспішати, щоб весь цукор розчинився до закипання. Також потрібно регулярно його помішувати з дна і по краях, щоб дрібні частинки не нагорали, інакше у варення буде темний колір.