Скумбрія в аерогрилі: пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати скумбрію в аерогрилі: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти скумбрії в аерогрилі з рідким димом, лимоном, овочами, гірчицею

Варіант 1: Класична скумбрія в аерогрилі з рідким димом

Рецептура дуже цікавою скумбрії гарячого копчення, для якої знадобиться мінімальний набір пристосувань. Важливо лише мати рідкий дим і аерогриль. Риба найчастіше у магазинах продається заморожена, тому даємо їй розтанути. Щоб максимально зберегти смак і корисні речовини, краще просто потримати в холодильнику ніч.

Інгредієнти

  • 3 скумбрії (1 кг);
  • 1 ст. л. рослинного масла;
  • 1 ч. л. солі;
  • 3 лавра;
  • 1,5 ложки рідкого диму;

Додатково знадобиться приблизно 3 ложки трісок для копчення. В них можна додати кілька шишечок ялівцю або гілочку. Також потрібен шприц на 5 кубиків.

Покроковий рецепт класичної скумбрії

Крок 1:

Промиваємо скумбрію і видаляємо голову з нутрощами. Засовуємо всередину кожної рибини по лавровому листочку. Обертаємо тушки кілька разів мотузкою, щоб вони зберегли форму.

Крок 2:

Змішуємо рідкий дим і сіль, додаємо рослинне масло. Набираємо цю суміш в шприц і проколами впорскують всередину скумбрій в декількох самих товстих місцях. Залишки суміші розтираємо зверху, залишаємо тушки маринуватися на 25 хвилин.

Крок 3:

На дні аэрогриля маємо нижню решітку. Накриваємо тарілку фольгою, розкладаємо скумбрію і над нею ставимо верхню решітку. Відправляємо в аерогриль.

Крок 4:

На верхню решітку, яка над скумбрією, кладемо шматочок фольги, підгинаємо краю, щоб вийшли бортики. Висипаємо тріски для копчення, збризкуємо двома ложками води, можна додати кілька крапель рідкого диму.

Крок 5:

Виставляємо високу конвекцію, температуру 200 і час 20 хвилин. Готуємо скумбрія гарячого копчення до сигналу. Потім прибираємо коритце з фольги з тріскою. Знову закриваємо аерогриль і готуємо рибу при таких же параметрах ще 15 хвилин.

Крок 6:

Дістаємо рибу, загортаємо у фольгу, даємо відпочити пару годин. Є час приготувати картоплю, порізати овочі та зелень.

Багато людей вважають рідкий дим дуже шкідливим продуктом. В такому випадку можна не використовувати його для наповнення рибки, досить змочити тріски, рослинна олія можна змішувати зі звичайним соєвим соусом. Сіль в такому варіанті скорочується до 0,3 ч. л.