Шарлотку в аерогрилі: пять простих покрокових рецептів пишного пирога

Як швидко і смачно приготувати шарлотку в аерогрилі: пять простих покрокових рецептів пишного пирога

Покрокові рецепти різної шарлотки в аерогрилі: класичної, сирною, з родзинками і цедрою

Варіант 1: Класична шарлотка в аерогрилі

Для приготування шарлотки знадобиться силіконова або звичайна роз’ємна форма, призначена для випічки пирогів. Так як площа аэрогриля обмежена, не потрібно брати посуд більше 25 сантиметрів. Додатково знадобиться шматок фольги, який забезпечить пишність, не дозволить верху обпасти або підгоріти.

Інгредієнти

  • 135 г борошна (пшеничне в/с);
  • 150 г цукру;
  • 450 г яблук;
  • 4 яйця.

Покроковий рецепт класичної шарлотки в аерогрилі

Крок 1:

Аерогриль відразу включити на 180, нехай прогріється. Якщо в інструкції вказана інша температура, чи є якісь нюанси, потрібно їх дотримуватись. Відразу ж приготувати форму. Якщо буде використовуватися металевий посуд, то промазати дно. При виборі силіконових форм краще віддавати перевагу тим, які мають дірочку посередині, тобто дозволяють отримати пиріг у вигляді кільця, така шарлотка краще пропечеться.

Крок 2:

Яблука покришити невеликими кубиками. При використанні сортів з м’якою шкіркою, зчищати не потрібно. Якщо ж яблуко зимовий і має тверду шкірку, то краще її акуратно зняти.

Крок 3:

Білки збити в піну з третьою частиною цукрового піску. Відміряти «на око», масу відставити в сторону.

Крок 4:

Змішати жовтки яєць із залишками піску, збити кілька хвилин. Ця маса пінистої не буде, але потрібно розчинити цукор.

Крок 5:

З’єднати жовткову суміш з борошном, додати білки, злегка розмішати і засипати яблука. Розмішати яєчне тісто з фруктами, перекласти у форму.

Крок 6:

Натягнути шматок фольги і обов’язково зробити отвори. Тобто потрібні не маленькі дірочки у вигляді проколів, а кілька суттєвих «віконець» не менше сантиметра в діаметрі.

Крок 7:

Поставити шарлотку в аерогриль, який вже повинен був прогрітися, готувати 30 хвилин. Потім спечений пиріг залишити ще на 5-10 хвилин в приладі з піднятою кришкою.

Можна готувати шарлотку в аерогрилі та без фольги, у багатьох нових моделях випічка виходить пишна, верх не підгорає, нічого не осідає. Потрібно ознайомитися з інструкцією до приладу або просто спробувати один раз, оцінити і порівняти результат.