Курино-свинячі котлети пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати курино-свинячі котлети пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування котлет з курячого і свинячого фаршу на сковороді в духовці і на пару: готуємо котлети курино-свинячі з меленого і січеного м’яса

Варіант 1: Класичний рецепт котлет з курячого і свинячого фаршу (змішаного)

При всьому старанні, вибрати класичний рецепт котлет з такого фаршу навряд чи вдасться. Зробимо простіше – беремо базовий рецепт котлет, як такої, і вносимо в нього зміни, згідно використаним продуктам. Оскільки ні курятина, ні свинина не вимагають якихось спеціальних прянощів, технологій помелу або інших витончених прийомів, то приготування котлет з курячого і свинячого фаршу буде справою простою і не клопіткою.

Інгредієнти:

  • по триста грамів курячого і свинячого фаршу;
  • два кусні черствого білого хліба;
  • по одному яйцю і цибулині;
  • зубочек часнику;
  • домашні сухарі панірувальні;
  • перець ручного помелу і дрібна сіль;
  • олія рослинна.

Покроковий рецепт котлет курино-свинячих

Крок 1:

Часник і цибулю чистимо, дрібно рубаємо або розмелюємо м’ясорубкою або блендером. Хлібний м’якуш звільняємо від кірочок, розмочуємо у воді і злегка віджимаємо.

Крок 2:

Спочатку змішуємо фарш обох видів, присаливаем і трохи перчимо. Пробуємо на солоність кінчиком мови. Якщо є необхідність, додаємо сіль і приправу. Вмішуємо в котлетну масу цибулю з часником і розім’ятим хліб. Робити це потрібно ретельно, домагаючись рівномірного забарвлення всієї маси.

Крок 3:

Останнім у масу вводимо сире яйце. Його теж ретельно змішуємо з іншими компонентами і в останній раз перевіряємо солоність фаршу.

Крок 4:

Котлети прийнято формувати трохи вологими руками – вылепите довгасті напівфабрикати, товщиною не більше двох з половиною сантиметрів. Така форма і товщина дозволяють утримати вологу під паніровкою в процесі обсмажування.

Крок 5:

Рекомендації по тривалості смаження завжди досить сумнівні, з точки зору точності. Тривалість процесу залежить від безлічі факторів і завжди підбирається експериментально. Загальними в більшості випадків є такі зауваження: жир (будь-якого виду) повинен бути досить прогрітий; паніровка нанесена одним щільним, нетовстим шаром і бути з увазі сухий; смажимо з обох сторін, причому першу трохи довше, а другу – трохи збавивши температуру і накривши кришкою.