Морс з малини пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати морс з малини пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування морсу з малини: варіанти корисного малинового морсу з лимоном і м’ятою, імбиром і медом, вишнею, смородиною

Варіант 1: Морс з малини класичний рецепт

Особливо ретельно підбирайте воду для морсів, компонентів в напої трохи і тим сильніше залежить кінцевий смак від кожного з них. Не використовуйте жорстку воду, вона сильно псує смак ягід, а якщо доводиться користуватися водопровідною, обов’язково дайте її відстоятися. Інший чудовий спосіб – заморозити, розливають у невеликі пластикові пляшки. Все що не застигне, виливаємо, слідом відправляємо і всю рідина, яка утворюється після першої півгодини розморожування.

Інгредієнти:

  • півтора склянки свіжої малини;
  • 100 гр. цукру-рафінаду;
  • літр води (очищеної).

Покроковий рецепт морсу з малини

Крок 1:

Малину розсипаємо по столу і відбираємо в миску не пошкоджені гниллю ягідки. Товкачиком розминаємо малину в пюре і перетираємо його через металеве сито. Малинове пюре залишаємо в мисці, а макуха, що зібрався в ситі, перекладаємо в каструлю.

Крок 2:

Заливаємо вичавки прохолодною водою, ставимо каструлю на максимальний нагрів. Після закипання, проварюємо до п’яти хвилин при незначному кипінні. В кінці при ретельному розмішуванні всипаємо цукор. Знімаємо з плити, коли всі цукрові крупинки розчиняться у відварі.

Крок 3:

Гарячий малиновий відвар отфильтровываем через марлю або сито. Змішуємо його з малиновим соком і добре охолоджуємо.