Солодкі млинці на молоці: добірка пяти покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати солодкі млинці на молоці: добірка пяти покрокових рецептів

Покрокові рецепти солодких млинців на молоці: класичних ванільних, шоколадних, на згущеному молоці і з окропом

Варіант 1: Класичні солодкі млинці на молоці «Ванільні»

Солодкі млинці можна подавати до столу просто так або використовувати для імпровізованих десертів, наприклад, ролів з фруктами і сиром. Цукор потрібно додавати строго по нормі. Це дуже важливо, інакше тісто може не пропектися, буде горіти або прилипати. Для приготування солодких млинців на молоці додатково знадобиться трохи ванілі, дає приголомшливий аромат.

Інгредієнти

  • 3 яйця;
  • 3 ст. л. цукру;
  • 200 грамів борошна;
  • 400 мл молока;
  • 1 г ваніліну;
  • 20 мл олії (соняшникова).

Покроковий рецепт класичних солодких млинців

Крок 1:

Можна на це кількість продуктів взяти два великих яйця, але з трьома штуками тісто буде міцніше. Розбиваємо, відразу ж додаємо дві щіпки дрібної солі і засипаємо весь рецептурний цукор. Починаємо вимішувати, для цього беремо віночок або просто вилочку.

Крок 2:

Як тільки яйця стануть однорідними, а весь цукор розчиниться, вводимо молоко, а потім і борошно з ваніліном. Можна їх відразу просіяти в рідку масу. Добре розмішуємо, щоб не залишалося жодної грудочки. Вводимо масло і просто розмішуємо.

Крок 3:

Ставимо розігріватися сковорідку. Перед першим млинцем її обов’язково змащуємо, але зовсім трохи. Як тільки поверхня добре прогріється, беремо ополоник, розмішуємо тісто знизу вгору і набираємо. Виливаємо на гарячу поверхню, похитуючи сковороду круговими рухами. Чекаємо, поки солодкий млинець підрум’яниться з першої сторони.

Крок 4:

Кінчиком лопатки або ножа відокремити краї млинця від бортиків сковороди, просто «окреслити» по колу, потім перевернути. Підрум’янюємо другу сторону, знімаємо. Готуємо інші солодкі млинці.

Якщо млинці буде заморочуватися якась начинка або вони призначені для подальшого приготування десертів, то змащувати їх відразу не потрібно. Іноді після фарширування їх додатково обсмажують з використанням жирів.