Домашня наливка з черешні 6 простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати домашню наливку з черешні шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти домашньої наливки з черешні червоної і жовтої з медом, лимоном і м’ятою на горілці і коньяку

Варіант 1: Класичний рецепт домашньої наливки з черешні

Готувати домашні наливки з черешні набагато простіше, ніж вино. По-перше, це швидше, а, по-друге, набагато легше. Досить потримати ягоди в горілці, потім додати цукор і залишити для остаточного настоювання. Всього місяць (або трохи більше) і у вас на столі приголомшливо смачний напій для будь-яких випадків життя.

Інгредієнти:

 • два кілограми стиглої темної черешні;
 • кілограм дрібного цукру;
 • літр горілки (40%).

Покроковий рецепт домашньої наливки з черешні

Крок 1:

Соковиту темну черешню перебрати. Червиві або сильно пошкоджені ягоди видалити. Також вчинити з тонкими гілочками.

Крок 2:

Потім черешню промити і, дістаючи шпилькою кісточки, вкинути її у відповідну скляну пляшку.

Крок 3:

Крім того, залити ягоди горілкою і максимально щільно закупорити тару. Залишити на три недовгих дня в теплому місці, можна на сонці.

Крок 4:

На наступному етапі розкрити ємність і через чисту воронку засипати білий (весь за переліком) цукор. Акуратними круговими рухами збовтати перед чим вдруге закатати кришкою.

Крок 5:

Залишити домашню наливку з черешні на місяць вже у темному місці (можна під столом на кухні або комори).

Крок 6:

По закінченні цього часу напій процідити, віджати черешню, пару раз в чисті пляшки поменше. Закупорити. Залишити, щоб наливка стала прохолодною. Подавати через пару днів.

Оскільки ми використовуємо черешню темного кольору, напій вийде виключно красивим. Щодо цукру. Використовувана ягода сама по собі дуже солодка, хоча це залежить від сорту. Тому спробуйте ягоду, яку будете заливати горілкою, і скорегуйте обсяг солодкої спеції за власним смаком.

Варіант 2: Швидкий рецепт домашньої наливки з черешні

Хочете, як можна швидше настояти горілку на черешні? Тоді подрібніть останню блендером або пропустіть через ошпарену м’ясорубку, після чого з’єднайте з цукром і білої горілкою. Через пару тижнів настоянка буде готова до подачі.

Дивіться також:  Домашня наливка з аличі 5 простих покрокових рецептів

Інгредієнти:

 • півтора кілограма стиглої черешні;
 • 0,7 грам горілки;
 • 0,5 кг цукру.

Як швидко приготувати домашню наливку з черешні

Крок 1:

З ретельно очищеної воді промитої черешні витягнути кісточки. Укласти в миску. Подрібнити сухим ножем блендера.

Крок 2:

Вкинути отриману ягідну суміш в бутель. Туди ж відправити весь цукор і горілку. Негайно закупорити і обережними рухами збовтати.

Крок 3:

Залишити домашню наливку з черешні на два тижні. Місце настоювання – темне і тепле.

Крок 4:

Через 14-15 днів напій через кілька шарів чистої марлі процідити. Ягоди віджати. Розлити у дві ошпарені окропом сухі скляні пляшки, які негайно закупорити. Зберігати на холодильної полиці.

Завдяки подрібненню черешні і додавання цукру на першому ж етапі, ми зможемо скоротити час настоювання приблизно в два рази. При цьому напій вийде більш міцним і насиченим.

Варіант 3: Домашнє вино з жовтої черешні з лимоном

Наступний варіант наливки пропонуємо створити з додаванням кисло-солодкого лимона. Що ж стосується черешні, то в цей раз рекомендуємо взяти жовті ягоди, щоб забезпечити красивий золотистий відтінок напою.

Інгредієнти:

 • два кілограми жовтої черешні;
 • 110 грам свіжого лимона;
 • літр білої сорокоградусної горілки;
 • 0,8 кг цукру.

Як приготувати

Крок 1:

Жовту черешню замит. Струсивши вологу, витягнути шпилькою кісточки. Пересипати в п’ятилітрову бутель.

Крок 2:

Тепер, зрізавши “попки” у лимона, вимити його губкою і на чистій дошці для оброблення фруктів і овочів порізати його четвертинками (бажано тонкими) половинок.

Крок 3:

Перемістити лимон в ємність з ягодами. На поточному етапі влити сорокаградусну горілку. Щільно закупорити. Перекласти в тепле місце на три доби.

Крок 4:

Далі напій процідити, добре віджавши лимон з черешнею. Додати цукор. Вдруге закупорити. Відправити для настоювання вже протягом місяця. Причому за цей час кілька разів збовтати домашню наливку з черешні, не відкриваючи тару.

Перед вживанням обов’язково охолодити і процідити в останній раз, якщо буде осад. Що стосується лимона. Його можна додати в зазначеному вище вигляді або, вичавивши сік, видаливши кісточки, і потерши з решти плоди цедру. У будь-якому випадку важливо добре процідити макуха, щоб уникнути великої кількості осаду.

Дивіться також:  Домашня наливка з червоної смородини 5 простих покрокових рецептів

Варіант 4: Черешневий наливка на коньяку по-домашньому

Крім горілки для різноманітних наливок часто використовують покупної коньяк. Ми не могли обійти цей напій своєю увагою, тому четвертий варіант пропонуємо зробити саме на його основі.

Інгредієнти:

 • 0,5 літра коньяку;
 • 0,5 кг темної черешні;
 • склянку цукру.

Покроковий рецепт

Крок 1:

Темну черешню вимити. Пошкоджені екземпляри видалити. З решти (їх має бути близько 500 грам) ягід вийняти кісточки.

Крок 2:

Вкинути зверху цукор. Перемішати і залишити на ніч на холодильної полиці. На наступний ранок вміст ємності акуратно перемістити до дволітровий бутель.

Крок 3:

Також ввести всередину коньяк. Закрутити або закупорити тару. Наполегливо, але максимально обережно збовтати напій.

Крок 4:

Поставити домашню наливку з черешні в темне місце. Температура настоювання – до 23-24 градусів. Протягом місяця кілька разів перемішати вміст, не откупоривая пляшку.

Крок 5:

Коли заданий час пройде, наливку процідити і без осаду влити по невеликих пляшках. Напій готовий.

Оскільки будь-міцний алкоголь “вбиває” натуральні дріжджі, нам важливий не процес бродіння, якого просто не буде, а наполягання коньяку на черешні. Тому термін (в нашому випадку це місяць) може бути різним. Тут все залежить від того, наскільки насиченою ви хочете отримати наливку в підсумку.

Варіант 5: Домашня наливка з черешні з медом

Як і для інших настоянок або наливок разом цукру допустимо використовувати квітковий рідкий мед, який доведеться розбавити до повної однорідності в невеликому обсязі білої сорокоградусної горілці.

Інгредієнти:

 • 200 грам липового меду;
 • літр сорокоградусної горілки;
 • кілограм соковитою черешні.

Як приготувати

Крок 1:

Соковиту черешню перебрати. Хвостики з листям видалити. Тепер ошпаренной шпилькою видавити кісточки. Вкинути ягідки у велику пляшку.

Крок 2:

На наступному етапі влити мед в окрему миску. Туди потроху влити склянку горілки. Вмішати і повністю розчинити мед в алкогольному напої. Перелити в ємність з черешнею.

Дивіться також:  Домашня наливка з агрусу 5 простих покрокових рецептів

Крок 3:

Далі залити залишилася сорокаградусну горілку і щільно закупорити. Збовтати акуратними круговими рухами.

Крок 4:

Наполягати домашню наливку з черешні протягом трьох-чотирьох тижнів, жодного разу не відкривши пляшку.

Крок 5:

Перед тим, як відправити напій у холодне місце для подальшого зберігання, процідити його, віджати ягоди.

В залежності від того, наскільки солодкий ви хочете отримати наливку, скорегуйте обсяг меду. При цьому пам’ятайте, що мед не лише замінює цукор, але і наповнює напій пряними терпкими нотами.

Варіант 6: Наливка з черешні з м’ятою по-домашньому

Останню наливку ми будемо готувати з додаванням неймовірною м’яти, яка наповнить кілька простий смак черешневого напою приголомшливим ароматом.

Інгредієнти:

 • два кілограми свіжої черешні;
 • літр сорокоградусної білої горілки;
 • 0,5 кг білого цукру;
 • пучок свіжої чистої м’яти.

Покроковий рецепт

Крок 1:

Всю черешню обробити, замити в таз з холодною очищеною водою і видавити спеціальним пристроєм або ошпаренной англійською шпилькою.

Крок 2:

Скляний бутель простерилізувати і вкинути всередину свіжі підготовлені ягідки. Засипати в тару весь цукор. Струсити кілька разів.

Крок 3:

Тепер замит кожен листочок м’яти і цілим пучком закласти духмяну траву всередину. На останньому підготовчому етапі влити білу горілку.

Крок 4:

Негайно закупорити або закрутити бутель. Поставити для відносно тривалого настоювання в темне місце з температурою 25 градусів (бажано не вище).

Крок 5:

Через місяць домашню наливку з черешні ретельно процідити, віджати ягоди і позбувшись від м’яти і осаду. Готовий напій розлити у відповідну тару і залишити, закрутивши, на полиці холодильної до подачі.

У разі, коли ви готуєте напій взимку або під рукою просто не виявилося свіжої м’яти, використовуйте трохи відповідного сиропу або концентрату. Тільки будьте акуратні, щоб не перекласти” цей інгредієнт, зробивши його занадто пряним і непридатним для вживання.