Домашня наливка з абрикосів 5 простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати домашню наливку з абрикосів пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти смачної домашньої наливки з абрикосів на алкогольній основі

Варіант 1. Класичний рецепт домашньої наливки з абрикосів

Абрикосова наливка – один з найбільш смачних, яскравих і ароматних слабоалкогольних напоїв. Приготувати її в домашніх умовах не складе праці. Головне, використовувати стиглі та соковиті абрикоси. Класична наливка готується методом природного бродіння, без додавання алкоголю.

Інгредієнти

  • чотири кілограми стиглих абрикосів;
  • півлітра джерельної води;
  • півтора кг цукру-піску.

Покроковий рецепт домашньої наливки з абрикосів

Крок 1:

Стиглі абрикоси ретельно миємо. Розрізаємо на чотири частини і отримуємо кісточки.

Крок 2:

У сотейник вливаємо воду і ставимо його на конфорку. Всипаємо цукор і тримаємо на середньому нагріві, постійно розмішуючи, до закипання. Потім зменшуємо нагрівання і варимо дві хвилини, знімаючи з поверхні піну. Знімаємо сковороду з плити і охолоджуємо сироп.

Крок 3:

В скляну ємність поміщаємо скибочки абрикосів і заливаємо їх охолодженим сиропом. Горловину зав’язуємо марлею. Залишаємо ємність в темному приміщенні на дві доби. Як тільки почнеться процес бродіння, знімаємо марлю і встановлюємо гідрозатвор. Витримуємо місяць, поки маса не перестане бродити.

Крок 4:

Зціджуємо настій, м’якоть абрикосів віджимаємо і з’єднуємо м’якоть з наливкою. Розмішуємо і розподіляємо по пляшках. Закорковуємо пробками і витримуємо ще як мінімум місяць в прохолодному приміщенні.

Для готування наливки можете використовувати будь-які сорти абрикосів. Плоди повинні бути стиглими, без ознак гнилі і псування. Тільки із стиглих фруктів може вийти смачна наливка. Обов’язково видаліть кісточки, інакше можна отримати харчове отруєння.