Шоколадний млинцевий торт: пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати шоколадний млинцевий торт: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти шоколадних млинцевих тортів з заварним, вершковим, сметанним кремом

Варіант 1: Класичний рецепт шоколадного торта млинцевого

У цьому варіанті для млинцевого тесту знадобиться какао. Тобто, коржі торта теж будуть шоколадними, як і крем. Випікаються вони найпростішим способом на плиті. Використовуємо рівну сковорідку з хорошим дном середнього діаметру. Прошарок торта із заварного крему. Для нього знадобиться шоколад. Прикрасити торт можна по своєму смаку.

Інгредієнти

  • 0,55 л молока;
  • 0,19 кг борошна;
  • 20 г какао;
  • 100 г шоколаду;
  • 20 г масла;
  • 7 ложок цукру;
  • 4 яйця;
  • 0,5 ч. л. розпушувача.

Покроковий рецепт класичного млинцевого торта

Крок 1:

Для шоколадних млинчиків нам знадобиться три яйця, одну залишаємо для приготування крему. Розбиваємо їх у мисочку і вводимо три ложки цукрового піску, засипаємо щіпку солі. Збиваємо.

Крок 2:

Відміряємо склянку молока, додаємо в тісто. Збиваємо повторно. Зважуємо 150 грамів борошна, змішати з порошком какао і розпушувачем. Краще це просіяти, тоді грудочок в рідкому блинном тесті не буде. Додаємо борошно в основну масу і розмішуємо. У самому кінці додаємо ложку масла.

Крок 3:

Крапелькою масла змащуємо сковорідку і гріємо. Виливаємо тісто ополоником і печемо звичайні млинці. Залишаємо для охолодження, змащувати нічим не потрібно.

Крок 4:

Можна поки зробити крем. Борошно змішуємо з чотирма ложками цукру, розводимо молоком, кидаємо яйце збиваємо. Ставимо на плиту. Заварювати крем краще в каструльці для приготування молочних каш, тоді точно нічого не пригорить. Готуємо на невеликому вогні, помішуємо. Маса загусла? Знімаємо. Ламаємо шоколад, додаємо в крем і розмішуємо, поки всі шматочки не розплавляться.

Крок 5:

Даємо крему охолонути і можна приступати до змазування шоколадних млинців. Вкладаємо їх один на одного, прослаиваем. Залишаємо торт просочуватися. Так як млинці тонкі, достатньо двох годин.

Якщо немає шоколаду, то можна приготувати заварний крем з порошком какао. Тільки в цьому випадку обов’язково вибираємо продукт гарної якості, який порадує потрібне смаком. Дешеві порошки цього не дають.