Як приготувати і прикрасити торт три шоколада своїми руками в домашніх умовах

Як приготувати і прикрасити торт Три шоколаду своїми руками в домашніх умовах

Як своїми руками спекти і прикрасити в домашніх умовах дуже смачний торт “Три шоколаду”

Незвичайно смачний і простий у виконанні торт “Три шоколаду” зможе приготувати будь-яка господиня. Якщо не вдивлятися в рецепт, то здається, що готувати його неймовірно важко, але, якщо взятися за справу, ви не помітите, як зробите цей диво торт.

Щоб все вийшло вибирайте вершки і шоколад хорошої якості. Особливу увагу зверніть на чорний шоколад. Беріть не менше 70 %, якщо взяти менше, то цей шар буде зливатися з шаром з молочного шоколаду і не вийде чіткого розмежування.

Інгредієнти для торта “Три шоколаду”:

  • Вершки – 900 мл (по 300 мл на кожен шар);
  • Шоколад чорний 74% – 200 г;
  • Шоколад молочний – 200 г;
  • Шоколад білий – 200 г;
  • Масло – 90 г (по 30 г на кожен шар);
  • Молоко – 300 мл (10 мл на кожен шар);
  • Желатин – 21 г (по 7 грам на кожний шар);
  • Шоколадний корж – 1 штука.

Як приготувати торт “Три шоколаду” – покроковий рецепт:

Торт готуватися без випічки, але ось корж для нього потрібен. Ви можете приготувати корж самі, наприклад, шоколадний бісквіт, а можете просто купити готовий, щоб полегшити собі життя.
Насамперед почнемо готувати шоколадну заливку, тобто перший шар. Беремо 7 грам желатину і заливаємо їх 100 мл молока. Розмішуємо і залишаємо набухати. Можна частину молока замінити на коньяк. Взяти 40 мл коньяку і 60 мл молока. Смак торта буде цікавіше.

Поки желатин набухає почнемо розтоплювати шоколад. Чорний шоколад поломайте на шматочки і викладіть в миску. До нього додайте масло. Розтоплювати шоколад на водяній бані. Тобто вам потрібно вибрати таку каструльку, яку можна поставити миску (або меншу каструльку), щоб вона не стосувалася киплячої води внизу.
Коли шоколад почне танути, допомагаємо йому, помішуючи ложкою. Крім водяній лазні, можна розтопити шоколад у мікрохвильовці – поставити чашку з шоколадом і поставити в мікрохвильову піч режим розморожування на 10 секунд. Відкрити дверцята, перемішати і ще 10 секунд. Тут головне не збільшувати час і потужність, інакше шоколад згорнеться грудочками і з ним вже нічого не можна буде зробити.

Растопившийся шоколад залишаємо трохи охолонути.

Молоко з желатином поставте на ту ж водяну баню і тримати на ній, поки весь желатин не розпуститися. Якщо ви поставите молоко на газ, то воно згорнеться. Щоб не було такого казусу, підігріває молоко на водяній бані.
Додайте молоко в теплий шоколад. Добре розмішайте.

Займемося словаками. 300 мл охолоджених вершків вилийте в миску і почніть збивати міксером на мінімальній швидкості. Коли маса почне збільшуватися, можна трохи підвищити швидкість. Як тільки за вінчиками почнуть залишатися сліди (м’які піки), зупиняйтеся. Сильно збиті вершки нам не потрібні.

Додаємо в вершки шоколадно-молочну суміш і добре перемішуємо вінчиком або лопаткою.

Беремо роз’ємну форму для випічки. На дно кладемо наш шоколадний корж, про який ми говорили на самому початку. Якщо форма не висока, як у нас зробіть додаткову висоту бортів за допомогою фольги. Виливаємо перший шар на шоколадний корж і розрівнюємо лопаткою. Відправляємо торт в морозилку.

Поки торт в морозилці робимо другий шар точно так само, як і перший, тільки використовуємо не чорний, а молочний шоколад. Дістаємо торт з морозилки і заливаємо другий шар. Знову відправляємо торт морозилку. Білий шар за тим же принципом.

Готовий торт може стоять в морозилці до тижня. Але коли ви вирішите його подавати на стіл, його необхідно переставити в холодильник і дати постояти мінімум 1 годину.