Як приготувати смачний лікер «бейліз» в домашніх умовах: пять простих покрокових рецептів

Як приготувати смачний лікер «Бейліз» в домашніх умовах: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти лікер «Бейліз» в домашніх умовах з вершками, кава, медом, шоколадом

Варіант 1: Класичний лікер «Бейліз» в домашніх умовах

Справжній лікер «Бейліз» має солодкий молочний смак і лише злегка віддає алкоголем. Зазвичай додають віскі. Цей напій ідеально вписується в лікер, прекрасно підкреслює тонкі нотки кави і квіткового меду. Якщо на нього алергія, то даний інгредієнт можна виключити. Важливий компонент – згущене молоко. Беремо натуральне згущене молоко з цукром, ніяких замінників і рослинних жирів, вони можуть відшаруватися, на лікері з’явиться масляна плівка.

Інгредієнти

  • 500 мл вершків 30%;
  • 5 г імбиру;
  • 2 ч. л. меду;
  • 2 ч. л. розчинної кави;
  • 380 г згущеного молока;
  • 2 жовтка;
  • 1 г ваніліну;
  • 300 мл віскі;
  • 1 г кориці.

Покроковий рецепт класичного лікер «Бейліз»

Крок 1:

Нарізаємо імбир тоненькими пластинками, відправляємо в скляну банку. Додаємо до нього корицю та мед. Заливаємо все це віскі, розмішуємо, надягаємо щільну кришку і відправляємо в холодильник на 4-5 днів. Періодично можна банку з настойкою струшувати.

Крок 2:

Після закінчення зазначеного часу настоянку проціджують через складену марлю, шматочки віджимаємо. Можна її поставити назад в холодильник, щоб під рукою завжди була основа для лікеру «Бейліз» або приступаємо до його безпосереднього приготування.

Крок 3:

Жовтки відправляємо в блендер або міксер або ж збиваємо ручним віночком до хорошої піни. Білки в лікер потрапити не повинні. Часто в класичних рецептах ще присутній і цукор. На цю кількість можна додавати до 80-100 грамів піску. До жовтків додаємо вершки і ще трохи збиваємо, слідом вводимо згущене молоко.

Крок 4:

Відміряємо розчинну каву, змішуємо зі столовою ложкою окропу, потім видавлюємо в майбутній лікер, вводимо ванілін і нашу приготовану на скронях настоянку. Розмішуємо або збиваємо лікер ще 10 секунд.

Крок 5:

Залишається тільки лікеру постояти пару годин у холодильнику, після чого ще раз розмішуємо і знімаємо пробу. Подають цей напій в келихах і просто в склянках невеликого розміру, у прикрасі він не потребує, можна увіткнути трубочку.

Так як в лікері використовуються сирі жовтки, вибираємо максимально свіжі курячі яйця. До речі, краще брати фабричного виробництва, де їх якість під контролем, а птах проходить регулярні обробки.