Як приготувати полуничний лікер в домашніх умовах: пять простих покрокових рецептів

Як приготувати полуничний лікер в домашніх умовах: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти полуничного лікеру в домашніх умовах з горілкою і коньяком, лимоном, вершками, м’ятою

Варіант 1: Класичний полуничний лікер в домашніх умовах

Полуничний лікер – це прекрасний самостійний напій, але також чудовий інгредієнт різноманітних десертів, коктейлів та інших напоїв. Лікер дуже легко і просто приготувати в домашніх умовах. Найкраще це робити влітку, коли велика кількість свіжих ягід. З замороженої полуниці лікер вийде не таким смачним, аромат зміниться. В основі напою горілка і цукор. Щоб знизити фортеця лікеру і досягти прийнятних значень, використовуємо очищену воду. Хлору в ній бути не повинно.

Інгредієнти

  • 300 г полуниці;
  • 150 г цукру;
  • 250 мл горілки;
  • 100 мл води.

Покроковий рецепт класичного полуничного лікеру

Крок 1:

Полуницю промиваємо, викладаємо на серветку і залишаємо підсихати. Потім відщипуємо хвостики. Розрізаємо великі ягоди на чотири частини, усі інші примірники навпіл.

Крок 2:

Висипаємо полуницю у скляну банку, заливаємо горілкою, закриваємо і ставимо в холодильник. Наполягаємо рівно п’ять днів, періодично струшуємо. Поступово полуниця віддасть колір горілки, а самі ягоди стануть помітно блідіші, ніж були.

Крок 3:

Через п’ять днів зливаємо горілку через ситечко в іншу банку, закриваємо, ставимо в холодильник. До полуниці додаємо цукровий пісок, струшуємо, залишаємо танути і розчинятися ще на два або три дні. Потім відкидаємо ягоди і зливаємо сироп через марлю, полуницю віджимаємо. Залишки викидаємо, більше ягоди нам не потрібні.

Крок 4:

Залишається тільки змішати полуничну горілку з отриманим цукровим сиропом. Далі розбавляємо лікер очищеною водою, енергійно збовтуємо і готово! Використовуємо лікер відразу, але краще поставити його в прохолодне і темне місце, через тиждень смак буде значно краще. Не забуваємо використовувати щільну кришку, щоб пари алкоголю не зникали.

Весь цукровий пісок в полуниці повинен розчинитися, тому банку з ягодами бажано кілька разів на день струшувати.