Лікер з чорної смородини в домашніх умовах пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати лікер з чорної смородини в домашніх умовах пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування лікеру з чорної смородини в домашніх умовах з прянощами, льодяниками і натуральною кавою

Варіант 1: Класичний рецепт лікеру з чорної смородини в домашніх умовах

Лікери – це особливі алкогольні напої. Готують їх шляхом купажування спиртованих соків, морсів, настоїв, води або цукрового сиропу і ягід. Одним з найпопулярніших в домашньому купажуванні є чорносмородиновий лікер. Зробити його не складно, але слід дотримуватися деякі нюанси.

У приготуванні домашнього лікеру з різних рецептів крім ягід беруть участь різні прянощі, обов’язково спирт або горілка, цукор, листя з чорносмородинового куща для аромату.

Інгредієнти:

  • 2 кг немитих ягідок чорної смородини;
  • 4-5 листків чорносмородинового куща;
  • 1 літр якісної горілки;
  • 4 кг цукру-піску.

Покроковий рецепт лікеру з чорної смородини в домашніх умовах

Крок 1:

В рецепті обов’язково використовуйте тільки що зірвані стиглі, немиті ягоди чорної смородини. Це найголовніше правило хорошого домашнього лікеру.

Крок 2:

В чисту суху банку покладіть ягоди. Підкладіть листя з куща. Налийте літр горілки. Щільно закрийте банку кришкою, краще капронової. Залиште в теплому місці, можна при відкритих сонячних променях, на 5-6 тижнів.

Крок 3:

Процідіть витриману масу через ситицо і кілька шарів марлі, щоб в лікері не було м’якоті ягід. Тепер зважте отриману масу напою. На кожні 0,5 литровдобавьте рівне 0,5 літрів води і 800 грамів цукру-піску. У списку інгредієнтів зазначено приблизну кількість цукру. Його точна вага залежить від соковитості ягід, тому обов’язково зважте заготовку.

Крок 4:

Добре розмішайте, щоб крупинки цукру розчинилися. Розлийте по пляшок. Закупорьте пробками. Поставте в темне не холодне місце на 3-5 днів. Через це час, лікер можна вживати. Або витримати ще близько місяця. Виходить приблизно 7,9 літрів домашнього лікеру.

Даний рецепт лікеру з чорної смородини – класичний. У ньому тільки самі необхідні інгредієнти – список мінімальний. Але за бажанням, щоб збагатити смак і букет, а також урізноманітнити напій, додаються різні спеції, прянощі та інші добавки.