Лікер з абрикосів в домашніх умовах шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати лікер з абрикосів в домашніх умовах шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування лікеру з абрикосів в домашніх умовах: класичний, швидкий абрикосового варення, «Абрикотин» солодкий, на кісточках, з лимоном на спирту, з горілкою і коньяком, на горілці і білому вині

Варіант 1: Класичний рецепт лікеру з абрикосів в домашніх умовах

Абрикосовий лікер має приємний, м’який солодкуватий смак, неповторний аромат і яскравий красивий колір. Рецепт приготування домашнього абрикосового лікеру досить простий. Але і тут є де розгулятися фантазії. Можна приготувати лікер на різний лад, з додатковими інгредієнтами. В якості основи може виступати горілка, розбавлений спирт, дистилят самогону, коньяк і навіть джин. Спочатку приготуємо класичний абрикосовий лікер.

Інгредієнти:

  • один кг абрикосів;
  • півтора л горілки;
  • п’ятсот гр цукру;
  • три бутона гвоздики.

Покроковий рецепт лікеру з абрикосів в домашніх умовах

Крок 1:

Помийте всі абрикоси і дайте їм підсохнути, можете протерти паперовими рушниками чи чистим кухонним рушником.

Розріжте навпіл і видаліть кісточки. Потім можете нарізати і на четвертинки.

Крок 2:

Складіть нарізані абрикоси в чисту трилітрову банку. Додайте бутони гвоздики і залийте горілкою. Абрикоси повинні бути залиті алкоголем обов’язково на два-три сантиметри.

Якщо потрібно, налийте ще горілки.

Крок 2:

Закрийте щільно кришкою і поставте в темне місце кімнатної температури. Забуваємо про все на тридцять днів. Не забувайте один раз в три-чотири дні струшувати банку.

Крок 3:

Через тридцять днів насипте в банку цукор, розмішайте. Знову туго закрийте кришкою і залиште ще на стільки ж днів. Як і раніше раз у чотири дні струшуйте банку.

Після закінчення двох місяців лікер з абрикосів в домашніх умовах готовий. Його потрібно обов’язково процідити, насухо віджати м’якоть і розлити по підготовленим для лікеру скляних ємностях.

Такий лікер можна зберігати до одного року. Приблизна фортеця виходить 24-26 градусів.