Слойки з варенням пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати слойки з варенням пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування слойок з варенням: класичні, з цукровою пудрою, фігурні, з горіхами, сиром

Варіант 1: Класичний рецепт слойок з варенням з листкового тіста

Слойки з варенням – один з найпопулярніших видів випічки. Листкове тісто готується не так просто, як хотілося б. Тому багато господинь використовують вже готове покупне листкового дріжджового або бездріжджове тісто. Його потрібно просто розморозити і розкачати на робочій поверхні, придумати начинку і зліпити її. Запікаємо в духовці, і у нас виходить ароматна, смачна і пишна випічка, яка порадує всю сім’ю. Ми пропонуємо кілька варіантів слойок з варенням, вони будуть різної форми з додатковими інгредієнтами.

Інгредієнти:

 • п’ятсот гр листкового бездрож тесту;
 • один курячий жовток;
 • двісті гр варення;
 • дві стіл лож крохмалю;
 • борошно для присипки столу.

Покроковий рецепт слойок з варенням з листкового тіста

Крок 1:

Відразу варто відзначити, чому в рецепті вказаний крохмаль. Він додається тоді, коли ваше варення досить рідке. Крохмаль дозволяє загустити начинку, щоб вона не витікала при запіканні, без втрати її смакових якостей.

Якщо ваше варення дуже густе, можете не додавати крохмаль, але краще підстрахуватися. Підійде як кукурудзяний, так і картопляний.

Крок 2:

Дістаємо з морозильної камери упаковку з тестом. Розгортаємо його і розморожуємо при кімнатної температури.

Крок 3:

Присипаємо стіл або велику обробну дошку невеликою кількістю борошна або крохмалю. Розкочуємо качалкою тісто у великий прямокутний пласт товщиною приблизно в два-три міліметри.

Крок 4:

Беремо гострий ніж і розрізаємо пласт на шість однакових порцій. Кожну злегка надрізаємо навпіл. На одній половині візуально малюємо квадрат, робимо наскрізні надрізи ножем навскіс від одного краю до іншого.

Крок 5:

Змішайте варення з крохмалем в густу однорідну масу. Викладаємо начинку на ту половину тесту, на якій немає надрізів. Другою половиною прикриваємо і акуратно, але щільно скріплюємо кінчиками пальців краю. Їх можна постаратися фігурно загорнути руками або натиснути зубчиками виделки.

Крок 6:

Розбиваємо куряче яйце, відокремлюємо жовток і збовтуємо його виделкою. Беремо силіконову пензлик і змащуємо кожну слойку з варенням.

Деякі господині використовують ціле яйце для змащування. На смакові якості це ніяк не впливає, лише на колір готової випічки. Якщо змазати тільки жовтком, він виходить трохи більш насиченим.

Крок 7:

Застеляємо пергаменом деко, акуратно викладаємо слойки і розігріваємо духовку до 200 С.

Коду духовка розійдеться, відправляємо випічку всередину на п’ятнадцять-двадцять хвилин.

Коли таймер спрацює, виймаємо деко і оцінюємо аромат і зовнішній вигляд випічки. Слойки підрум’янилися, піднялися, начинка не витекла, залишилася всередині. Чудово! Кличемо рідних і знімаємо пробу.

Варіант 2: Швидкий рецепт слойок з варенням з листкового тіста

З готового листкового тіста слойки отримуються досить швидко. Тісто розкочується, формуються порції-заготовки, наповнюють начинкою і відправляються в духовку. Якщо ви хочете прискорити процес, заздалегідь розморозьте тісто або купіть свіже, м’яке, незаморожене.

Інгредієнти:

 • чотириста гр листкового тіста;
 • куряче яйце;
 • сто гр варення;
 • одна год л кукурузн крохмалю;
 • одна ст л цукрової пудри.

Як швидко приготувати слойки з варенням з листкового тіста

Крок 1:

Розморожене або свіже тісто розгортаємо в великий прямокутний пласт. Так нам будемо зручніше розділяти його на порції для слойок з варенням.

Приблизна товщина пласта – пара міліметрів. Потім відміряємо квадрати приблизно сім на сім сантиметрів і розрізаємо гострим ножем.

Крок 2:

Відразу застелим пекарської папером робочу поверхню. Так будемо зручніше переносити на деко або відразу складати на ньому готову випічку.

У центр кожного пласта кладемо порцію варення. Якщо воно у вас рідкувате, додайте в нього трохи крохмалю і розмішайте. Так варення не витече при запіканні.

Крок 3:

Розбийте яйце виделкою, акуратно змастіть краю основ, але залиште ще яйце на мастило сформованих шарувань.

Крок 4:

Тепер беремо протилежні краї тіста кінчиками пальців, з’єднуємо їх і скріплюємо. Інші два краї трохи загинаємо всередину, щоб вийшла невелика перегородка. Так у нас виходять гарні відкриті конверти, а варення залишається всередині.

Крок 5:

Ставимо розігріти до 180 С духовку, змащуємо слойки залишками курячого яйця.

Запікаємо приблизно двадцять хвилин.

Коли випічка буде готова, виймаємо деко з духовки. Повністю охолодити слойки і присипаємо цукровою пудрою. Саме в такому вигляді подаємо на стіл. Щоб пудра розподілялася рівномірно, використовуйте сито або просіювач.

Варіант 3: Фігурні слойки з варенням

У цьому варіанті ми приготуємо не просту випічку, а красиву фігурну. Потрібно лише німого постаратися зробити все, як вказано в рецепті. У вас вийдуть дуже красиві, ошатні слойки з варенням, як з пекарні.

Інгредієнти:

 • підлоги кг слоен бездорж тесту;
 • двісті гр будь-якого варення;
 • дві стіл лож борошна для присипки;
 • куряче яйце.

Покроковий рецепт

Крок 1:

Розморозьте тісто в природних кімнатних умовах. Якщо у вас воно в пластинах, буде навіть зручніше працювати.

Крок 2:

Присипте стіл борошном і розкачайте тісто у великий пласт, потім розділіть на квадрати в десять сантиметрів, або, якщо тісто в пластинах, просто розріжте його так, щоб вийшли зазначені вище порції.

Крок 3:

Кожен квадрат-основу складаємо навпіл в трикутник. На двох сторонах з трьох робимо надрізи, але не доходимо до країв тесту.

Крок 4:

Акуратно, щоб не зіпсувати форму заготовок, розгорніть їх. Виходить, що ми розгортаємо їх знову в квадрати, але чітко бачимо центр – він вийшов з надрізів. Один край центру знову кладемо на протилежний.

Крок 5:

Збийте виделкою куряче яйце і змажте центр кожної основи силіконової пензликом.

Крок 6:

Тепер беремо край основи і внахлест загортаємо його. У нас виходять колодязі з тіста. Кожен в середині наповнюємо варенням.

Крок 7:

Застеляємо деко пекарської папером, викладаємо слойки з варенням і змащуємо залишилися курячим яйцем.

Крок 8:

Розігріваємо духовку до 180 С і ставимо деко на середній рівень. Готуємо двадцять-двадцять п’ять хвилин до зарумянивая нашої випічки.

Після запікання в духовці остуджуємо слойки і подаємо з чаєм. Хоча хто любить і гарячу випічку прямо з печі.

Варіант 4: Слойки з варенням і горіхами

Як приготувати красиві фігурні слойки ми вже знаємо. Давайте додамо в них трохи волоських горіхів. Вони добре поєднуються з будь-яким варенням, надають цікавий присмак.

Інгредієнти:

 • підлоги кг листкового тіста;
 • сто п’ятдесят гр варення;
 • сто гр грецк горіхів;
 • куряче яйце;
 • борошно для присипки.

Як приготувати

Крок 1:

Краще всього відразу купувати тісто, яке розділене на великі пластини, так буде зручніше формувати заготовки.

Розморозьте тісто і розділіть на однакові квадрати.

Крок 2:

Кожен квадрат акуратно складаємо навпіл в трикутник. До речі, якщо ви не впевнені в товщині пластин тесту, можете трохи розкачати їх. Важливо, щоб вони були рівні й однакові, щоб випічка вийшла відповідною.

Крок 3:

Кожен трикутник тесту надрізаємо з двох країв. Потім знову розгортаємо їх у квадрат. Але ми бачимо, що у нас є тонкі краю і великий центр.

Вільні краї заводимо хрест-навхрест один на одного і трохи придавлюємо подушечками пальців. Тісто ми закріпили.

Крок 4:

У середину кожної заготовки кладемо варення. Волоські горіхи порубаєте ножем на середнє кришиво і присипте зверху, але тільки на начинку.

Крок 5:

Включаємо на 180 С духовку. Розбиваємо яйце, збиваємо виделкою і силіконовій пензликом змащуємо краю шарувань.

Відправляємо на середній рівень на двадцять п’ять хвилин. Готові слоечки подавайте в гарячому, теплому або холодному вигляді.

Варіант 5: Слойки з варенням і сиром

Тепер пропонуємо приготувати смачні конверти з листкового тіста з варенням і сиром. Не тільки дуже смачно, але і корисно.

Інгредієнти:

 • п’ятсот гр тесту;
 • один яичн білок;
 • вісім стіл лож сиру;
 • вісім чайн лож варення;
 • чотири стіл лож пудри цук.

Покроковий рецепт

Крок 1:

Поставте розморожуватися готове тісто. Просто розгорніть його і покладіть на столі на кухні.

Крок 2:

У невелику миску покладіть сир. Розбийте яйце, відокремте жовток і приберіть його. Яєчний білок додаємо в сир і перемішуємо виделкою до однорідності.

Крок 3:

Розморожене м’яке тісто розгортаємо в великий прямокутник і розрізаємо на вісім однакових квадратів.

Кожен з них надрізаємо від кута до центру, але не до самого кінця.

Крок 4:

У серединку кожної основи кладемо по одній столовій ложці сирної маси і по чайній ложці варення прямо зверху.

Крок 5:

Тепер беремо краю і трикутника складаємо в центрі. Тобто беремо по одному від кожного кінця надрізу, збираємо в центр, беремо наступний і скріплюємо. Спочатку в нас виходить зірка.

Потім з’єднуємо інші кінці і теж їх скріплюємо. У нас вийшли красиві конверти. Важливо скріплювати тільки кінці, щоб при запіканні тісто гарно піднявся.

Крок 6:

Викладаємо основи на деко, застелений пекарської папером. Змащуємо збитим жовтком і розігріваємо до 200 С.

Запікаємо на середньому рівні п’ятнадцять хвилин.

Перед подачею трохи охолоджуємо, присипаємо через сито цукровою пудрою і подаємо до чаю.