Слойки з джемом пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати слойки з джемом пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування слойок з джемом з дріжджового та бездріжджового листкового тіста

Варіант 1: Класичний рецепт домашніх слойок з джемом

Тісто, під слоечки з джемом одно, добре і пісне і дріжджове. Все ж для традиційних «хрустяшек» виберемо саме дріжджовий напівфабрикат, а щоб не томити домашніх чекаючи, поки тісто готується, скористаємося вже готовим, купівельними.

Інгредієнти:

  • кілограмова упаковка листкового дріжджового тіста;
  • шістсот п’ятдесят грамів будь-якого джему;
  • столова ложка цукру;
  • свіже яйце – одна штука.

Покроковий рецепт слойок з джемом

Крок 1:

Відкрийте Упаковку, вийміть тісто і розморозьте. Якщо у вас достатньо часу, не користуйтеся для цього мікрохвильовою піччю. Розгорніть листи і наріжте на шістнадцять порційних слоечек. Кожен окремий квадратик трохи розтягніть в одному напрямку, розгортаючи качалкою.

Крок 2:

Яйце акуратно розбийте і відокремте білок. Злийте його в чашку, а жовток приберіть в холодильник, він не знадобиться. Разболтав білок, кулінарної пензликом нанесіть його по контуру тесту. На будь-яку з половин кожного шматочка викладаємо джем, не більше столової ложки, прикриваємо другою частиною тіста, трохи розтягуємо його при цьому. Краї зведіть і склейте, притисніть зубцями виделки.

Крок 3:

Слоечки залишаємо на двадцять хвилин на столі для вистоювання, злегка змастивши поверхню олією. Випікаємо при нагріванні до двохсот градусів не більше чверті години. Цукор розмеліть в пудру за допомогою кавомолки, присипте їм приостывшие слойки.