Варення з агрусу з яблуками шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати варення з агрусу з яблуками шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти смачного варення з агрусу з яблуками і грушами, смородиною, горіхами і лимоном на плиті і в мультиварці цілими ягодами і подрібненими в блендері

Варіант 1: Класичний рецепт варення з агрусу з яблуками

Ми вже готували кілька варіантів крыжовникового варення в чистому вигляді і з додаванням різних інгредієнтів. Але в цей раз пропонуємо зробити варення з агрусу з яблуками. Причому, як завжди, будемо готувати його з додатковими ягодами, фруктами, горіхами і цитрусовими. Давайте про все по порядку.

Інгредієнти:

  • півтора кілограми свіжого середнього аґрусу;
  • півкілограма кислих яблук;
  • два кілограми дрібного цукру.

Покроковий рецепт варення з агрусу з яблуками

Крок 1:

Весь свіжий агрус замит. При цьому відірвати сухі хвостики і промокнути серветками від вологи. Засипати в ємність блендера.

Крок 2:

Подрібнити (недовго!) ягоди і перелити отриману густу суміш в емальований миску великих розмірів.

Крок 3:

Засипати подрібнений агрус половиною цукру і прикрити від попадання пилу.

Крок 4:

Паралельно зняти шкірку з яблук і розрізати на дві однакові частини. Видалити серцевину. Нарізати порівняно тонкими часточками.

Крок 5:

Закласти яблука в солодку ягідну масу і всипати цукор, що залишився. Почекати пару годин, не забувши знову накрити миску плівкою.

Крок 6:

Через дві години розкрити варення з агрусу з яблуками і поставити на сильний вогонь. Довести до кипіння. Піну, що утворюється знімати.

Крок 7:

Через 5-6 хвилин вогонь погасити. Дати солодкої заготівлі постояти ще годину. Потім знову закип’ятити і негайно розлити по сухим стерилізованим банкам. Закатати, остудити і залишити на місці зберігання.

Оскільки агрус сам по собі щодо солодкий, рекомендуємо взяти кислі сорти яблук. До того ж, їх кислота відіграє роль консерванту, завдяки чому варення буде зберігатися довго і не зіпсуватися раніше часу.