Домашня наливка з ожини 6 простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати домашню наливку з ожини шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти смачної домашньої наливки з ожини на горілці, коньяку, спирту і коньяку

Варіант 1. Класичний рецепт домашньої наливки з ожини

Ежевичная настоянка володіє тонким ароматом і чудовим смаком. З ожини готують смачні десерти та напої. Ця ягода дуже смачна і корисна. Слабоалкогольні напої з неї користуються популярністю у представниць слабкої статі.

Інгредієнти

  • 100 г дрібного цукрового піску;
  • 250 мл води джерельної;
  • півкілограма стиглої ожини;
  • пів-літри етилового спирту 55%.

Покроковий рецепт домашньої наливки з ожини

Крок 1:

Перебираємо ожину і промиваємо її в прохолодній чистій воді. Обсушуємо ягоди і перекладаємо їх у чисту трилітрову банку. Всипаємо цукор і вливаємо алкоголь. Закриваємо щільно кришкою.

Крок 2:

Банку переносимо в комору і залишаємо на тиждень. Щодня збовтуємо ємність. Фільтруємо настій через марлю, складену в два рази.

Крок 3:

Ягоди, що залишилися від фільтрації, кладемо назад у банку. Заливаємо джерельною водою і перемішуємо. Закриваємо кришкою і залишаємо на шість годин. Потім фільтруємо ще раз. З’єднуємо водний настій зі спиртовим. Наливку розливаємо по чистим пляшках і закорковуємо пробками. Зберігаємо в погребі. Перед вживанням витримайте як мінімум півроку.

Ягоди ожини обов’язково переберіть, щоб видалити зіпсовані або червиві плоди. Наливку готуйте тільки з джерельною або негазованої мінеральної води.