Домашня наливка з малини: 6 простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати домашню наливку з малини: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти домашньої наливки з малини з горілкою і коньяком, лимоном, кавовими зернами

Варіант 1: Класична домашня наливка з малини без горілки

Натуральна малинова наливка – напій природного бродіння. Ніяка горілка або інший алкоголь в нього додатково не вводиться. Використовуємо свіжі стиглі ягоди, листя та інше сміття відразу прибираємо. Додатково нам знадобиться цукровий пісок і вода. У списку вказані інгредієнти на одну трилітрову банку.

Інгредієнти

  • 800 г цукру;
  • 200 мл води;
  • 2,2 кг малини.

Покроковий рецепт класичної малинової наливки

Крок 1:

Малину бажано не мити. Якщо ягоди дуже пилові, то швидко обполіскуємо, ні в якому разі не замочуємо, інакше вони наберуть багато води. Складаємо в банку, пересипаємо цукром. Беремо маточка і злегка розминаємо.

Крок 2:

Додаємо до ягід фільтровану воду. Розмішуємо, зав’язуємо навколо горлечка марлю, щоб не потрапили комахи. Ставимо малинову настоянку на перше бродіння. Витримуємо приблизно чотири дні.

Крок 3:

Як тільки наливка почне активно бродити, з’явиться багато піни, від банки почне виходити спиртової аромат, прибираємо марлю, розмішуємо наливку, надягаємо медичну рукавичку з дірочкою на пальчику. Залишаємо ягоди бродити ще на два тижні. Макуха, як у випадку з вином, на цьому етапі прибирати не потрібно.

Крок 4:

Через зазначений час наливку проціджуємо, фільтруємо, відправляємо в чисту банку. Залишаємо ще на пару тижнів, але вже в прохолодному місці з температурою не вище 12 градусів. Напій буде далі висвітлюватися, знову з’явиться осад, обережно зливаємо настоянку.

Якщо фортеця наливки не влаштовує, то завжди можна до неї додати горілку. Тільки після цього даємо напою знову постояти не менше тижня.