Домашнє вино з аличі шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати домашнє вино з аличі шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування домашнього вина з аличі: класичний, простий з червоної аличі без цукру, по-польськи, по-американськи, з медом, з червоної аличі

Варіант 1: Класичний рецепт домашнього вина з аличі

З аличі готують смачне домашнє вино. Підійде червоний або жовтий сорт. Якщо ви використовуєте червоний, то можете зовсім не додавати цукор, сорт дуже солодкий сам по собі. Важливо ретельно перебрати аличу, не дати потрапити в вино жодному подгнившему плоду або сору. Не потрібно мити аличу, на її поверхні є бактерії, так звані природні дріжджі. Вони активно допомагають бродіння вина. Добірку рецептів почнемо з класичного домашнього вина з аличі.

Інгредієнти:

  • п’ять л води;
  • чотири кг жовтої аличі;
  • один кг цукру;
  • двісті гр родзинок за бажанням.

Покроковий рецепт домашнього вина з аличі

Крок 1:

Давайте відразу домовимося кількість цукру для приготування домашнього вина. Деякі сорти аличі дуже соковиті і солодкі, а інші, навпаки, дають мало соку.

Для того, щоб не помилитися з кількістю, відміряйте отриманий сік. На один літр соку доводиться триста-триста п’ятдесят гр цукру.

Крок 2:

Переберіть аличу, не використовуйте зіпсовані плоди. Прибираємо всі плодоніжки і весь мор. Сполосніть і розкладіть на рушник.

Крок 3:

Складаємо злегка висушені плоди аличі у велику ємність і розминаємо товкачиком. Влийте півлітра води і насипте немитий родзинки. Перемішайте і накрийте ємність марлею. Поставте в темне і тепле місце на четверо діб. Раз у дванадцять годин, перемішуючи лопаткою.

Крок 4:

Відіжміть Через марлю макуха. Отримане сусло перелийте у велику скляну пляшку. Закрийте гідрозатворів або надіньте гумову рукавичку з проткнутым пальцем. Не забудь перед цим насипати цукор, влити воду, що залишилася.

Крок 5:

Залишаємо на два місяці у темному і холодному місці. Рідина посвітлішає, на дні утворюється осад.

Зливаємо вино з аличі з осаду, вливаємо в нову скляну пляшку і прибираємо на зберігання. Можете попередньо розлити по більш дрібної скляній тарі.