Домашнє вино з родзинок шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати домашнє вино з родзинок шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти домашнього вина з родзинок з вишнями, абрикосами, медом і рисом з цукром і без нього

Варіант 1: Класичний рецепт домашнього вина з родзинок

Як правило, родзинки додають у вино в якості додаткового інгредієнта для прискорення процесу бродіння. Але сьогодні ми будемо робити домашнє вино з родзинок в чистому вигляді. Правда, для різноманітності пропонуємо готувати напій з додаванням інших ягід, а також з рисом і медом.

Інгредієнти:

  • 130 грам родзинок для закваски;
  • літр води для закваски;
  • половина склянки цукру для закваски;
  • 1 кг немитої родзинок;
  • 5 літрів води.

Покроковий рецепт домашнього вина з родзинок

Крок 1:

Першу малу частину родзинок обтрусити від дрібних тонких гілочок. Не промиваючи, подрібнити в блендері або ножем на сухий обробній дошці.

Крок 2:

Всипати отриману суміш у каструлю. Додати весь цукор і влити теплу артезіанську воду. Накрити. Обмотати ковдрою і поставити в темне місце на три доби.

Крок 3:

Через заданий час закваска готова. На наступному етапі обробити описаним вище способом кілограмів родзинок. Засипати його в бутель.

Крок 4:

Влити закваску з осадом і п’ять літрів води. Легкими круговими рухами перемішати. Повернути сусло на те ж місце, прикривши шийку рушником або марлею.

Крок 5:

Протягом трьох днів струшувати вміст бутлі, збиваючи піну, що утворюється. По закінченні цього часу, при бажанні, ввести ще трохи цукру і в останній раз перемішати.

Крок 6:

Надіти на майбутнє домашнє вино з родзинок тонку гумову рукавичку і залишити без занепокоєння в теплі і темряві на півтора-два місяці.

Крок 7:

Як тільки активний процес бродіння припиниться і випаде міцний осад, через трубочку або з максимальною обережністю злити напій в іншу ємність.

Крок 8:

Закупорити і перекласти вже у прохолодне місце ще на півтора місяці, протягом яких бродіння зупиниться.

Крок 9:

Тільки після цього розлити вино по стандартним пляшках, закрити пробками і зберігати ще кілька місяців (від 3 до 6), після чого його можна подати на стіл.

Зазвичай у вино додають більше цукру. Однак треба врахувати, що родзинки сам по собі солодкий. У будь-якому випадку пробуйте сусло на всіх етапах і при бажанні додайте стільки цукру, скільки вважаєте за потрібне. При цьому пам’ятайте, що даний інгредієнт робить напій більш міцним.