Домашнє вино з сливи пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати домашнє вино з сливи пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування домашнього вина з сливи

Варіант 1. Класичний рецепт домашнього вина з сливи

Вино з сливи давно готують на Сході. У нас його стали робити не так давно, але воно вже стало не менш популярним, ніж виноградне або яблучне. Універсальність – основне достоїнство цього рецепта. Зазначене кількість цукру дозволить отримати сухе вино, щоб вийшло десертне, його збільшують.

Інгредієнти

  • три кілограми стиглої сливи;
  • на 1 літр сусла – 100 г цукрового піску;
  • на кг м’якоті сливи – літр води джерельної.

Покроковий рецепт домашнього вина з сливи

Крок 1:

Ретельно перебираємо сливу. Покриті цвіллю та підгнилі плоди видаляємо. Відібрані фрукти обтираем сухою чистою ганчіркою. Ні в якому разі не моє! Залишаємо сливи на три доби під прямими сонячними променями. Ділимо фрукти навпіл, видаляємо кісточки. М’якоть перебиваємо блендером до однорідного пюре.

Крок 2:

Сливову масу з’єднайте з водою, кладемо в ємність, у якій буде бродити вино. Прикривають марлею і ставимо на два дні в темне сухе тепле місце. Щодня три рази перемішуємо, втоплюючи мезгу, яка спливає на поверхню.

Крок 3:

При появі перших ознак бродіння сусло проціджують через марлю і перелити в чисту ємність. Додаємо половину цукру, щільно закриваємо пробкою з гідрозатворів і залишаємо в сухому темному місці.

Крок 4:

Цукор, що залишився ділимо навпіл і всипаємо на п’ятий і десятий день бродіння. Коли процес бродіння завершиться, вино фільтруємо. Розливаємо по скляних ємностей і щільно закорковуємо. Зберігаємо в прохолодному темному приміщенні.

В залежності від кількості цукру, який ви додасте в сливовий сік, вийде напівсухе, напівсолодке або солодке вино. Сухе і напівсухе вино прекрасно підійде до м’ясних страв, а солодке – до десерту.