Домашнє вино з шовковиці шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати домашнє вино з шовковиці шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти домашнього вина з шовковиці з чорною смородиною, малиною, вишнею і свіжим лимоном з дріжджами і на ізюмі

Варіант 1: Класичний рецепт домашнього вина з шовковиці

Звичайно, найпростіше піти в магазин і купити пляшку вина. Проте в сучасних умовах не завжди зрозуміло, що виробники додають до складу цього напою. Як уникнути небажаних наслідків, Важливо купувати вино у перевірених виробників, а ще краще зробити його своїми руками. Чим ми і займемося зараз, розглянувши, як приготувати домашнє вино з шовковиці.

Інгредієнти:

  • 2 кг шовковиці;
  • 1,5 кг цукру;
  • 5 літрів артезіанської води;
  • 10 грам лимонної кислоти;
  • 100 грам сухого немитого родзинок.

Покроковий рецепт домашнього вина з шовковиці

Крок 1:

Стиглі цілі ягоди без натяку на підгнивання замити, видаляючи хвостики, і просушити на великому полотні. Потім висипати все в таз. Редагувати ступкою і залишити, щоб шовковиця пустила сік.

Крок 2:

Через пару годин перелити суміш у велику ємність (десятилитровую бутель), куди додати воду (артезіанську не хлоровану), 500 грам цукру, родзинки і лимонну кислоту.

Крок 3:

Накрити банку марлею і залишити на два-три дні в темному місці з кімнатною температурою. Раз на добу акуратно змішувати майбутнє вино.

Крок 4:

Коли на поверхні з’явиться піна і почнеться шипіння, що говорить про початок процесу бродіння, отриману суміш процідити через кілька шарів марлі. Осад віджати, а макуха викинути.

Крок 5:

Чисту рідину залити в суху скляну банку. Засипати ще 500 грам цукру. Тонкою лопаткою перемішати. Надіти на шийку гумову рукавичку, проколів голкою один пальчик.

Крок 6:

Залишити сусло в темному місці на 5 днів (температура – 18-25 градусів). По закінченні часу зняти рукавичку і акуратно злити з банки пару склянок рідини в окремий сотейник. Висипати туди ще половину кілограма цукру. Розчинити і влити назад в бутель з суслом.

Крок 7:

Через 20-50 днів бродіння вина припиниться, про що буде свідчити повністю сдувшаяся рукавичка.

Крок 8:

Тепер з максимальною акуратністю, не зачіпаючи густий осад, перелити рідину в стандартні винні пляшки і щільно закупорити пробками, щоб не залишилося порожнього простору з киснем.

Крок 9:

Покласти пляшки в темне місце (5-15 градусів) на 4-8 місяців, протягом яких періодично відкривати ємності і видаляти осад.

Крок 10:

Готове домашнє вино з шовковиці остаточно закупорити. Зберігати до чотирьох місяців у підвалі.

В один із останніх разів, коли ви перемішуєте сусло перед розливанням у пляшки, спробуйте напій на цукор. Якщо вам здається, що його недостатньо, додайте трохи за смаком. Що стосується родзинок, то мити його не потрібно, адже нам потрібні дріжджі, які живуть на поверхні.