Домашнє вино з вишні шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати домашнє вино з вишні шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти домашнього вина з вишні з лимоном, чорною смородиною, чилі, трав’яним настоєм і корицею на ізюмі з кісточками і без них

Варіант 1: Класичний рецепт домашнього вина з вишні

Свіжа стигла вишня відрізняється дуже яскравим ягідним смаком, який неможливо переплутати або забути. Саме тому з неї роблять компоти, настоянки та вина. До речі, рецепти останніх ми і розглянемо в цій добірці. Причому будемо робити домашнє вино з вишні з цілих ягід як у чистому вигляді, так і з додаванням інших інгредієнтів.

Інгредієнти:

  • 3 кг соковитою вишні;
  • 1,5 кг білого цукру;
  • 5 літрів очищеної не хлорованої води;
  • 10 грам кислоти (лимон);
  • 119 грам родзинок (не митого).

Покроковий рецепт домашнього вина з вишні

Крок 1:

Стиглу вишню замит в очищеній воді. Зняти гілочки. Шпилькою по черзі дістати кісточки. Підготовлені ягоди засипати в таз.

Крок 2:

Додати третину цукру. Акуратно струсити. Поставити на три години, щоб цукор міг розчинитися в выделяющемся соку.

Крок 3:

По закінченні цього часу обшпарити велику сулію окропом. Всередину перемістити вміст тазу. Ввести не митий родзинки, другу третину цукру і лимонну кислоту. Залити п’ятьма літрами води без хлору.

Крок 4:

Прикрити складеної шарами марлею і залишити на 2-3 дні для початку активного бродіння. За цей проміжок часу з’явиться безліч бульбашок, міцна пінка і різкий специфічний запах.

Крок 5:

На наступному етапі зняти піну і, не чіпаючи осад, перелити сусло через марлю у другу скляну пляшку. Додати решту цукру (500 грам).

Крок 6:

Перемішати майбутній напій і натягнути на тонку шийку медичну рукавичку. Залишити в тому ж дуже темному і теплому (до 22-23 градусів) місці для проходження подальшого бродіння.

Крок 7:

Через 20-25 днів вино в останній раз процідити, перелив домашнє вино з вишні без кісточок з більш дрібним пляшках. Закупорити максимально щільно. Залишити вже в прохолоді ще на три-чотири місяці для остаточного припинення процесу бродіння.

На останньому етапі дуже важливо закупорити напій таким чином, щоб він не вступав в реакцію з киснем. Для цього використовуйте відповідні по діаметру пробки і закривайте вино щільно, як це роблять професійні виробники. А от зберігати запашний вишневий напій краще в місці до 16 градусів тепла і з мінімальною присутністю сонячних променів.