Як приготувати смачне домашнє вино з черешні: пять простих покрокових рецептів

Як приготувати смачне домашнє вино з черешні: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти домашнього вина з черешні, різні технології і особливості приготування алкоголю

Варіант 1: Класичне домашнє вино з черешні

Якщо урожай черешні порадував, то його потрібно переробити, наприклад, зробити вино. Як же приємно буде взимку відкрити пляшку домашнього алкоголю, тим більше, що він дуже просто готується. Для вина можна використовувати будь-які сорти черешні і навіть взяти суміш. Додатково знадобиться цукор і трохи лимонної кислоти. Сама по собі кислотність у цих ягід дуже низька, а нам потрібно зберегти напій хоча б рік.

Інгредієнти

  • 10 кг черешні;
  • 1 кг цукру;
  • 15 г лимонної кислоти;
  • 500 мл води.

Покроковий рецепт класичного домашнього вина з черешні

Крок 1:

Черешню ні в якому разі не моєму. Якщо зустрічаються дуже брудні ягоди, то протираємо сухою серветкою. Виймаємо всі кісточки. Це зручно робити шпилькою, шпилькою або використовуємо спеціальне пристосування. Далі складаємо черешню в бачок або у велике відро, додаємо воду, накриваємо серветкою, щоб не завелися мошки і не потрапили інші комахи.

Крок 2:

Ставимо в тепло для запуску бродіння. На даному етапі інгредієнти називаються суслом. Черешню потрібно регулярно помішувати не рідше двох разів в день, щоб зверху не утворювалася цвіль. Приблизно на четвертий день бродіння має піти повним ходом, з’являться бульбашки, шипіння.

Крок 3:

Саме час віджати ягоди пресом або просто марлевим мішком. Мезгу викидаємо. В рідину додаємо половину кілограма цукру, повністю розчиняємо, вводимо лимонну кислоту.

Крок 4:

Зливаємо все вино в бутель або у велику банку, надягаємо гідрозатвор, який часто замінюють медичної рукавичкою, але обов’язково робимо дірочку. Залишаємо вино бродити при температурі від 20 до 27 градусів на чотири дні.

Крок 5:

Знімаємо гідрозатвор, відливаємо приблизно літр вина, додаємо в нього залишився цукор, розмішуємо до розчинення і повертаємо в бутель. Надягаємо знову гідрозатвор, залишаємо вино блукати далі, поки не пройде активна стадія.

Крок 6:

Як тільки гідрозатвори перестануть виходити бульбашки або впаде рукавичка, це ще близько тижня, потрібно зняти вино з осаду. Для цього потрібен чистий тонкий шланг. Можна купити трубочку в магазині. Опускаємо шлаг у вино, не доходячи до осаду приблизно сантиметр, подсасываем і акуратно зціджуємо в чистий посуд.

Крок 7:

Розливаємо молоде вино, якщо точно перестало «грати», в банки, наповнюємо до самого верху, відправляємо в прохолодне місце з температурою до 16 градусів, можна поставити в холодильник. Там напій повинен дозріти до готовності. За часом процес займає до 80-90 днів.

Під час дозрівання вина буде з’являтися новий осад, це нормально, напій освітлюється, поліпшується його смак. Потрібно періодично зціджувати його в чистий посуд.