Булочки шкільні пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати булочки шкільні пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування здобних булочок шкільних без начинки, з повидлом, маком, з штрейзеля

Варіант 1: Класичний рецепт булочок шкільних здобних без начинки

Рецептура, повністю відповідна знаменитому ГОСТу, потрібно тільки слідувати всім вимогам і обов’язково сформувати булочки в стилі знайомої з дитинства випічки.

Інгредієнти:

  • ложка цукру і стільки ж «Традиційного» (високожирних) масла;
  • борошно, пшеничне – чотириста грамів;
  • 10 грамів свіжих дріжджів;
  • питна вода – 140 мл

Додатково:

  • одне свіже яйце;
  • ложка цукрової пудри свіжого помелу.

Покроковий рецепт булочок шкільних без начинки

Крок 1:

Прогріту до 39 градусів воду перелити в миску. Додавши цукор, розмішуємо до розчинення крупинок і підсипаємо раскрошенные дріжджі. Повторно перемішуємо, тепер до розчинення дріжджів і підсипаємо 200 гр. борошна. Розмішуємо опару віночком або лопаткою, старанно розбиваючи грудки.

Крок 2:

Накриваємо миску будь полотняній тряпицей і ставимо до тепла. Маса підніметься і почне опадати, на це може піти до сорока хвилин. Коли опара дозріє, вмішуємо в неї борошно з остившім розтопленим маслом.

Крок 3:

Руками зібравши в ком, переносимо тісто на стіл і вимішуємо хвилин п’ять. Потім знову покласти в миску і знову прибираємо в тепло. На цей раз чекаємо збільшення в об’ємі вдвічі.

Крок 4:

Піднялося тісто знову ретельно обминаємо на столі і розбираємо на невеликі порційні кульки. Розміщуємо заготовки на змащеному олією деку і залишаємо під тканиною на півгодини.

Крок 5:

Збиваємо яйце з цукровою пудрою. Змастивши солодкою масою расстоявшиеся булочки, відправляємо в духовку. Випікаємо з чверть години, до апетитного, симпатичного рум’янцю.