Домашнє вино з яблук пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати домашнє вино з яблук пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування смачного яблучного вина в домашніх умовах

Варіант 1. Класичний рецепт домашнього вина з яблук

Домашнє яблучне вино, або як його ще називають, сидр – легкий, приємний слабоалкогольний напій. Солодкість і фортеця можете регулювати на свій смак. Вино готують з кисло-солодких яблук, або беруть солодкі і кислы сорту у співвідношенні 1:2.

Інгредієнти

  • 15 кг яблучних часточок;
  • 2 кг 400 г цукрового піску бурякового;
  • три літри води джерельної.

Покроковий рецепт домашнього вина з яблук

Крок 1:

Яблука витріть рушником. Кожен плід розріжте на часточки і видаліть насіння. М’якоть фруктів подрібніть за допомогою м’ясорубки або дрібної терки. Яблучне пюре перекладіть в емальовану каструлю. Прикрийте її марлею і залиште в кімнаті. Двічі в добу перемішуйте.

Крок 2:

Через три доби зніміть зверху зібралася мезгу, залишивши приблизно п’ять міліметрів. Вміст процідіть в п’ятилітрову скляну пляшку об’ємом, залишивши вільним приблизно п’яту частину обсягу для піни.

Крок 3:

В яблучну рідина влийте воду і додайте половину цукрового піску. Ретельно розмішайте. Закрийте ємність гідрозатворів і залиште бродити на четверо діб. Через відведений час через тонку трубочку зцідіть склянку рідини і розчиніть в ній три склянки цукру. Отриманий сироп введіть в рідину за допомогою трубочки.

Крок 4:

Процедуру повторіть через одинадцять діб. Залиште бродити на півтора місяця. Потім сусло вилийте в посудину з широким горлом і відстоюйте. Яблучне вино зливайте в стерильну посуд кожні 12 днів. Коли напій стане світлим, а на дні не залишиться осаду, розлийте його по пляшках і укупорьте дерев’яними пробками.

Якщо через півтора місяці бродіння триває, злийте сусло в стерильну ємність і знову закрийте гідрозатворів. Яблука для вина не мийте, так як на шкірці присутні мікроорганізми, завдяки яким починається бродіння.