Домашнє вино з червоної смородини вісім простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати домашнє вино з червоної смородини вісім простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти запашного домашнього вина з червоної смородини з м’ятою, трав’яний настоянкою, вишнями та медом на дріжджах і без цукру

Варіант 1: Класичний рецепт домашнього вина з червоної смородини

Готувати вина, з одного боку, просто, а, з іншого, довго. Тому якщо у вас є час і терпіння, обов’язково спробуйте зробити домашнє вино з червоної смородини. А як це зробити, ми пояснимо в даній підбірці.

Інгредієнти:

  • 3 кг червоної смородини;
  • 1,5 кг дрібного цукру;
  • 5 літрів чистої не хлорованої води;
  • 8-9 грам гранульованої кислоти;
  • 120 грам сухого родзинок.

Покроковий рецепт домашнього вина з червоної смородини

Крок 1:

З гілочок акуратно зняти дрібні ягідки соковиті. Пересипати червону смородину в таз. Залити водою і через пару хвилин вимити.

Крок 2:

Розкидати по рушникові, щоб плоди змогли просохнути. Коли волога випарується, перемістити смородину у високу миску.

Крок 3:

Товкачем або ступкою з широким днищем стовкти ягоди в кашу. Додати цукор (500 грам). Відставити. Через годину отриману суміш перелити в ошпарений бутель.

Крок 4:

Всередину засипати не митий сухий родзинки і лимонну кислоту. Також залити нехлоровану воду. Прикрити ємність марлею.

Крок 5:

Через три дні, коли почне з’являтися піна, процідити майбутній напій, добре вичавивши ягідний макуха. Крім того, ввести другі півкіло цукру і повернути у знову ошпарену бутель.

Крок 6:

На шийку натягнути тонку гумову рукавичку з проколоті пальцем. Переставити домашнє вино з червоної смородини в той же темне тепле місце (до 25 градусів), де воно стояло в перший раз.

Крок 7:

Ще через 20-30 днів, як тільки рукавичка осяде, ягідне вино ще раз процідити, не допустивши потрапляння осаду. Розчинити останню частину цукру (500 грам) і перелити за чистим пляшках меншого розміру.

Крок 8:

Наполягати ароматний напій від 4 до 6 місяців. Причому закупорювати пляшки так важливо, щоб вино не контактувало з киснем. Зберігати його необхідно при температурі до 16 градусів в темному місці.

Зазначені терміни поетапного настоювання досить відносні. Ви повинні стежити за “поведінкою” вина і зменшувати або збільшувати час бродіння і отстойки. Що стосується додаткових інгредієнтів, то допустимо додати малину для посилення кольору або вишню для більш темного фарбування напою.