Домашнє вино з вікторії пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати домашнє вино з вікторії пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування сухого, десертного чи кріпленого домашнього вина з вікторії

Варіант 1: Класичний рецепт домашнього вина з вікторії

Вікторія — один з найбільш популярних невибагливих сортів полуниці. З неї готують всілякі варення, морси і компоти. Сьогодні ми спробуємо зробити вино з цієї ароматної ягоди. Класичний рецепт досить складний, незважаючи на мінімум інгредієнтів. Якщо вам не хочеться витрачати кілька місяців на приготування напою, зверніть увагу на спрощені варіанти.

Інгредієнти:

  • Цукор — 90 г;
  • Полуниця — 2 кг.

Покроковий рецепт домашнього вина з вікторії

Крок 1:

Перед початком готування обов’язково стерилізуйте інвентар. Класичне вино бродить на диких дріжджах, тому будь-яка дрібниця може зіпсувати його смак.

Крок 2:

Дуже уважно розгляньте і переберіть полуницю. Позбавтеся від всіх недозрілих, переспілих, гнилих і зіпсованих ягідок. В ідеалі не потрібно промивати полуницю, якщо на ній немає грудок бруду і землі.

Крок 3:

Руками або дерев’яною ступкою обережно розітріть ягоди. Вони повинні перетворитися в рідкий однорідне пюре. Пересипте його в підготовлену ємність, накрийте марлею, складеною в кілька шарів. Нехай заготівля стоїть в темному місці два тижні.

Крок 4:

Через три дні починайте перемішувати сусло. Не потрібно робити це щодня, досить 2-3 разів на тиждень.

Крок 5:

Через два тижні на поверхні сусла повинна утворитися шапка. Зберіть її в марлю, підвісьте над посудиною з майбутнім вином. Зачекайте, поки стече весь сік.

Крок 6:

Перелийте сусло з соком у велику сулію з гідрозатворів. Воно має бродити ще 10 днів.

Крок 7:

Приберіть гідрозатвор, обережно зберіть мезгу. Процідіть полуничну рідина, поверніть її в пляшку. Залиште ще на 2 місяці під гідрозатворів. Обов’язково позбавляйтеся від осаду через кожні 7-10 днів!

Крок 8:

Через тиждень додайте в заготовку 1/3 цукру. Перемішайте, зніміть вино з осаду. Ще через 10 днів можна висипати в пляшку цукор, що залишився.

Крок 9:

Поступово вино буде світлішати. З кожним разом осаду буде все менше. Коли він повністю перестане виділятися, можна розливати напій по пляшках. Вживайте вино відразу ж, або дайте йому настоятися ще пару місяців.

Полуничне вино допомагає зміцнити імунітет, захиститися від простудних захворювань. Воно позитивно впливає на травлення, роботу опорно-рухового апарату, серця і судин. Антиоксиданти допомагають зменшити ризик інсульту.