Як швидко приготувати смачні листкові рогалики: шість простих покрокових рецептів

Як швидко приготувати смачні листкові рогалики: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти листкових рогаликів з повидлом, сиром, згущеним молоком, сиром та родзинками, з яблуком

Варіант 1: Класичні листкові рогалики з цукром і повидлом

Листкове тісто не містить цукру, але і без цього інгредієнта воно дуже смачне, має масу способів застосування, виручає в будь-який момент. З нього виходять дуже смачні і апетитні рогалики. Тут класичний рецепт з повидлом. В рецепті використовується яблучна начинка, але можна взяти і інші види. Цукор використовується для присипки, пісок дає приємний смак, а також цікавий вигляд і додає тісту відсутню солодкість.

Інгредієнти

  • 500 г листкового тіста;
  • 180 г яблучного повидла;
  • 3 ложки цукру;
  • 1 яйце.

Покроковий рецепт класичних листкових рогаликів

Крок 1:

Тісто залишаємо розморожуватися, але ненадовго, зазвичай досить 40-60 хвилин, час залежить від температури в приміщенні. Потім потрібно розкачати. Якщо в пачці два шматки, то розкачуємо окремо. Якщо один великий пласт, то не можна ділити або розрізаємо для зручності. Розкачуємо до товщини три міліметри.

Крок 2:

Ріжемо шматки тіста на трикутники. Можна зробити спочатку квадрати, а потім розкрийте кожен діагональними лініями. Або просто нарізаємо трикутники приблизно однакового розміру з великого шматка.

Крок 3:

Розкладаємо повидло. Бажано відразу його рівномірно розподілити, щоб у всіх рогаликах була однакова кількість. Відразу скручуємо, перекладаємо на деко.

Крок 4:

Яйце розмішати виделкою. Далі беремо пензлик, змащуємо рогалики і посипаємо цукром. Пісок наносимо відразу, поки яйце не підсохло, інакше цукор погано прилипне. Деко бажано застелити, щоб пісок не нагорал.

Крок 5:

Ставимо рогалики з листкового тіста в духовку. Випікаємо при 200 градусах близько вісімнадцяти хвилин. Даємо злегка підрум’янитися, але перетримувати і висушувати не потрібно.

Можна посипати рогалики не білим, а коричневим цукром. Він добре карамелізується при високій температурі, дає симпатичну і рум’яну скоринку.