Коктейль «кривава мері» пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати коктейль «Кривава Мері» пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування коктейлю «Кривава Мері» з яйцем, спеціями і фруктовим сиропом

Варіант 1: Класичний рецепт коктейлю «Кривава Мері»

Один з найбільш відомих і популярних коктейлів – це Кривава Мері. Рецепт його приготування зовсім нескладний, так як основні інгредієнти напою – це горілка і томатний сік. Незважаючи на такий простий склад, смак виходить незвичайним і особливим, що і приваблює любителів коктейлів.

Є класичний рецепт коктейлю «Кривава Мері» і кілька досить екзотичних за рахунок незвичайних інгредієнтів. Варто зауважити, що коктейль п’ється дуже легко, тому швидко настає сп’яніння. Є і безалкогольні варіанти, для тих, хто не любить вживати спиртні напої.

Інгредієнти:

  • 50 мл. горілки;
  • півсклянки томатного соку;
  • сіль дрібна (за смаком);
  • щіпка чорного меленого перцю.

Покроковий рецепт коктейлю «Кривава Мері»

Крок 1:

У високий вузький склянку налити томатний сік. Додати солі за смаком, щіпку перцю і перемішати. Зверху насипати ще трохи солі і перцю, щоб він покрив собою поверхню томатного соку. В цей раз розмішувати не треба.

Крок 2:

Додати горілку – вона повинна бути холодною. Зробити це потрібно так, щоб алкоголь не перемішався з соком, а залишився верхнім шаром. Для цього лезо ножа потрібно опустити в склянку таким чином, щоб кінчик ножа під кутом торкнувся соку.

Крок 3:

Обережно налити горілку тонким струменем по лезу ножа. По мірі наповнення кінчик леза поступово піднімати вгору.

Крок 4:

Готовий коктейль можна прикрасити зеленню і подавати.

Якщо сік і алкоголь все ж змішаються один з одним, то в цьому немає нічого страшного, адже смак напою залишиться колишнім.