Коктейль «санрайз» сім простих покрокових рецепти

Як швидко і смачно приготувати коктейль «Санрайз» сім простих покрокових рецепти на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування коктейлю «Санрайз»: класичний, змішаний, старомодний, Гібіскус Санрайз з персиковим сиропом, рецепт з ягодами, з содовою, карибський світанок

Варіант 1: Класичний рецепт коктейлю «Санрайз»

Насправді «Санрайз» перекладається, як схід сонця. Його роблять з текіли і повна назва його «Текіла Санрайз». Коктейль включений в список кращих напоїв міжнародної асоціації барменів. Як зрозуміло з назви, основним інгредієнтом є текіла. Традиційно за стандартом вона повинна містити не менше 51% цукру з соку блакитної агави.

В принципі, готуючи коктейль «текіла Санрайз» у домашніх умовах, ви можете використовувати будь-яку текілу на ваш розсуд. Класичний коктейль виходить 12% фортеці, подається в хайболле на 300 мл обсягу, порція напою – 150 мл. Давайте почнемо з класики, яка відома у всьому світі.

Інгредієнти:

  • срібна текіла – сорок п’ять мл;
  • сік апельсина, натуральний – дев’яносто мл;
  • гренадин – п’ятнадцять мл;
  • кубики льоду – п’ять шт.

Покроковий рецепт коктейлю «Санрайз»

Крок 1:

Щоб коктейль вийшов справжнім, обов’язково дотримуйтесь пропорції. Вони вже давно стали класикою і перевірені часом. Отже: текіла – три десяті частини, апельсиновий сік – шість десятих частин і гренадін – одна десята частина.

Для приготування береться хайбол. Це спеціальний високий келих для коктейлів. Обсяг однієї порції виходить 150 мл.

Крок 2:

Покладіть в келих кубики льоду, потім налийте текілу, зверху апельсиновий сік.

Крок 3:

Повільно вливаємо сиропу «Гренадін», даємо йому осісти на дні хайболла, він в’язкий і важкий.

Подається все, не перемішуючи, з трубочкою. За бажанням можете прикрасити часточкою апельсина і вишенькою. В принципі буде достатньо і апельсина.