Коктейль «негроні» чотири простих покрокових рецепта

Як швидко і смачно приготувати коктейль «Негроні» чотири простих покрокових рецепти на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування алкогольного коктейлю «Негроні»: класична рецептура, варіанти коктейлю з мартіні, трав’яним бальзамом, ромом і лікером

Варіант 1: Класичний рецепт коктейлю «Негроні»

У традиційному складі ніяких замін бути не може, навіть лід використовуємо виключно колотий, їм же і охолоджуємо склянки. Коктейль ми сьогодні готуємо досить міцний і трохи гіркуватий, його добре подавати стандартних невеликих склянках, так званих Олд-фешен.

Інгредієнти:

 • джин Лондонський, сухий – 30 мілілітрів;
 • вермут, червоний – тридцять мілілітрів;
 • 30 мілілітрів гіркої настоянки Кампарі;
 • лід – близько ста грамів;
 • апельсин.

Покроковий рецепт коктейлю «Негроні»

Крок 1:

Подавати класичний коктейль коштує відповідно. Знадобляться колотий лід, невеликий тонкий кружечок апельсина і склянку певної форми – невисокий, досить широкий, місткістю до двохсот грамів і з товстим дном. Напій красивий кольором, а межі крижинок створюють у склянці такий калейдоскоп переливів, що використовувати гравированную кришталевий посуд абсолютно зайве.

Крок 2:

Температура компонентів коктейлю не принципова, але теплими їм бути небажано. У рівних кількостях розлийте їх в мірні стаканчики. Великий шматок льоду розколіть, великі шматки поки відкладіть, а жменю дрібних засипте в коктейльний бокал, витримайте до хвилини і витрусіть.

Крок 3:

Приблизно на третину об’єму склянки всипте великі осколки льоду, влийте в будь-якій послідовності алкогольні напої та перемішати лопаткою. Вздовж однієї з стіночок опустіть тонкий кружечок апельсина, додайте ще стільки ж льоду.

Варіант 2: Коктейль «Негроні» – швидкий рецепт з мартіні

Простий і швидкий варіант змішати коктейль на той випадок, якщо у вас є потужний блендер з металевою насадкою. Немає потреби рубати і кришити лід, перебити його разом з іншими компонентами.

Інгредієнти:

 • за тридцять мілілітрів червоного і сухого вермуту;
 • часточка апельсина;
 • тридцять мілілітрів горького біттера;
 • лід (крихта).
Дивіться також:  Коктейль «блакитна лагуна» пять простих покрокових рецепта

Як швидко приготувати

Крок 1:

При відсутності досвіду не намагайтеся ефектно розтовкти лід у склянках, в невмілих руках навіть спеціальний посуд з потовщеним дном легко розколюється. Скористайтеся металевим шейкером, а то й просто зробіть це в металевій мисці з широким дном. У коктейль піде дрібна крижана крихта, тому, відколів деяку кількість дрібних осколків, озбройтеся більш масивним інструментом – металевим товкачем. Розітріть осколки льоду ще дрібніше, зачерпніть приблизно на половину обсягу порційного склянки крихти і відправте в шейкер.

Крок 2:

До крижаної крихти вливаємо по черзі, хоча послідовність і не важлива, всі алкогольні складові коктейлю. Шейкер закриваємо і струшуємо, не занадто різко і недовго. На хвилинку залиште коктейль в шейкері, а самі наріжте апельсин. Нам потрібні часточки, але саме з шкіркою, навіть краще, якщо часточка буде не суцільним, а складатися з двох розрізаних. Зверніть увагу, апельсин потрібно ретельно вимити і до години витримати на холоді. Відрізаємо шматочок, досить широку, не менше трьох сантиметрів, якщо попалися насіння, вичищаємо кінчиком ножа.

Крок 3:

Перелийте Коктейль з шейкера в склянку, вістрям ножа зніміть з будь-якого краю шкірку від м’якоті апельсина, приблизно на дві третини довжини часточки. М’якоть апельсина опускаємо в склянку до напою, шкірка повинна залишатися зовні. До Негроні не прийнято подавати соломинки, тим більше цього не варто робити, якщо коктейль з крижаною крихтою.

Варіант 3: Міцний коктейль «Негроні» – рецепт на спирту і трав’яному бальзамі

Замінник для Кампарі знайти простіше, ніж сам оригінальний і недешевий напій. Коктейль вийде не гірше, якщо в нього використовувати будь трав’яний бальзам. Так навіть надійніше, менше ризику купити за чималі гроші підробку. Підійдуть сорти Ризький або Карельський, до всіх інших вимога одна – досить сильна гірчинка.

Дивіться також:  Коктейль дайкірі пять простих покрокових рецептів

Інгредієнти:

 • апельсин;
 • дві ложки бальзаму;
 • великі кубики льоду – на дві третини об’єму склянки;
 • вода;
 • грейпфрут;
 • 35 мілілітрів чистого спирту.

Як приготувати

Крок 1:

Спирт відміряємо буквально по краплинам, коктейль і так вийде дуже міцним. Влийте до нього 45 мілілітрів води, а через десять хвилин додати неповну чайну ложечку грейпфрутового соку. Ємність, в якій змішували ці складові, на півгодини залиште на столі, але неодмінно накрийте.

Крок 2:

З апельсина тонкої спіралькою зріжте половину шкірки, вона піде на прикрасу склянки з віскі. З шкірки, що залишилася зчистите терочкой помаранчевий шар, білу прошарок зніміть, розламайте плід на половинки і далі розділяйте на парні часточки. Кожну таку пару розкрийте, як квітка, щоб шматочки були прикріплені один до одного лише у широких боків.

Крок 3:

Пухирець з бальзамом потрібно витримати в морозильній камері, щоб рідина була крижаною. Коктейль збираємо в наступному порядку: на дно сильно охолоджених склянок наливається розведений спирт з соком грейпфрута, поверх нього розсипаємо ложечку натертої апельсинової цедри.

Крок 4:

Соломинку пропустіть між часточок апельсина, але не розділяйте їх зовсім. Спіраллю з апельсинової кірки оплетите соломинку і часточки цитруса, кінець нехай вільно звисає. У склянку акуратно, намагаючись не розбовтати вже поміщені в нього інгредієнти, опускаємо великі кубики льоду, швидко наливаємо прямо на них сильно заморожений бальзам. Опустіть у склянку соломинку, так щоб часточки торкнулися льоду. Гості самі розмішують коктейль соломинкою, за бажанням дають льоду підтанути і трохи розбавити міцний напій.

Варіант 4: Коктейль «Негроні» – рецепт великої порції з лікером і ромом

Вермут в коктейлі замінити нічим, можна хіба що скористатися якісним напоєм вітчизняного виробництва. Цілком пристойний аналог апельсинового рома легко зробити самим з спирту, настояного на цитрусових кірках і доведеного чистою водою до 50% міцності. З лікером зовсім все просто: на одну частину спирту додаємо стільки ж апельсинового соку, зрозуміло, найсвіжішого віджиму, і рівно такий же об’єм води. У ста мілілітрах отриманої настойки розчиняємо ложечку цукру.

Дивіться також:  Коктейль белліні шість простих покрокових рецептів

Інгредієнти:

 • сорок п’ять мілілітрів апельсинового рома;
 • по п’ятдесят мілілітрів червоного вермуту і апельсинового лікеру (настоянки);
 • тонік;
 • апельсин;
 • сто грамів льоду.

Покроковий рецепт

Крок 1:

Рівне з половини апельсина дрібної теркою зчищаємо цедру, змішуємо з тоніком і наповнюємо цим складом формочки для льоду, відправляємо заморожуватися. Апельсин повністю чистимо, вже переходячи до складання коктейлю. Відразу ж розбираємо його на часточки.

Крок 2:

Для подачі коктейлю використовуються склянки подвійний місткості, так звані Дабл олд-фешен, ємністю приблизно 350 мілілітрів. Всі складові однаково змішаються, але правила вимагають їх збирати в такому порядку: на дно склянки кладемо часточку апельсина, засипаємо до половини ємність кольоровим льодом тоніка; вливаємо вермут, слідом за ним лікер, поверх кладемо ще часточку цитруса, а заливаємо все ромом. Соломинка подається виключно в декоративних цілях, нею коктейль найчастіше просто розмішують.