Коктейль «негроні» чотири простих покрокових рецепта

Як швидко і смачно приготувати коктейль «Негроні» чотири простих покрокових рецепти на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування алкогольного коктейлю «Негроні»: класична рецептура, варіанти коктейлю з мартіні, трав’яним бальзамом, ромом і лікером

Варіант 1: Класичний рецепт коктейлю «Негроні»

У традиційному складі ніяких замін бути не може, навіть лід використовуємо виключно колотий, їм же і охолоджуємо склянки. Коктейль ми сьогодні готуємо досить міцний і трохи гіркуватий, його добре подавати стандартних невеликих склянках, так званих Олд-фешен.

Інгредієнти:

  • джин Лондонський, сухий – 30 мілілітрів;
  • вермут, червоний – тридцять мілілітрів;
  • 30 мілілітрів гіркої настоянки Кампарі;
  • лід – близько ста грамів;
  • апельсин.

Покроковий рецепт коктейлю «Негроні»

Крок 1:

Подавати класичний коктейль коштує відповідно. Знадобляться колотий лід, невеликий тонкий кружечок апельсина і склянку певної форми – невисокий, досить широкий, місткістю до двохсот грамів і з товстим дном. Напій красивий кольором, а межі крижинок створюють у склянці такий калейдоскоп переливів, що використовувати гравированную кришталевий посуд абсолютно зайве.

Крок 2:

Температура компонентів коктейлю не принципова, але теплими їм бути небажано. У рівних кількостях розлийте їх в мірні стаканчики. Великий шматок льоду розколіть, великі шматки поки відкладіть, а жменю дрібних засипте в коктейльний бокал, витримайте до хвилини і витрусіть.

Крок 3:

Приблизно на третину об’єму склянки всипте великі осколки льоду, влийте в будь-якій послідовності алкогольні напої та перемішати лопаткою. Вздовж однієї з стіночок опустіть тонкий кружечок апельсина, додайте ще стільки ж льоду.