Як швидко та смачно готувати коктейлі з ромом: пять простих покрокових рецептів

Як швидко та смачно готувати коктейлі з ромом: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти коктейлів з ромом і лаймом, соками, сиропами, льодом і вершками

Варіант 1: Класичний рецепт коктейлю з ромом «Піна Колада»

Піна Колада – один з найпопулярніших варіантів алкогольного коктейлю з білим ромом. Він став входити до складу Міжнародної асоціації барменів (IBA) ще з 60-х років минулого сторіччя. Саме з тих часів прийнято вважати, що кожен бармен повинен готувати цей напій по пам’яті. Тут класична рецептура з ананасовим соком. Коктейль дуже легко приготувати в домашніх умовах. Якщо вдома немає шейкера, то для змішування інгредієнтів можна пристосувати банку.

Інгредієнти

 • 30 мл білого рому;
 • 90 мл ананасового соку;
 • 30 г ананаса;
 • 30 мл кокосового молока;
 • 20 мл вершків;
 • 50 г льоду.

Покроковий рецепт класичного коктейлю з ромом

Крок 1:

Ром виливаємо в шейкер, додаємо вершки і кокосове молоко. Дуже часто замість нього використовують лікер «Малібу», що теж не забороняється, але напій буде трохи міцніше. Додаємо ананасовий сік. Ретельно збовтуємо інгредієнти. Можна збити віночком, якщо немає спеціального склянки.

Крок 2:

Додаємо лід. Не використовуємо кубики, вони будуть дуже довго розчинятися. Для цього коктейлю бажано брати колотий лід. Збиваємо (струшуємо) рідкі компоненти разом з ним кілька секунд.

Крок 3:

Перелити коктейль з ромом у високий келих, на край надягаємо шматочок ананаса. Подається напій «Піна Колада» відразу, зберіганню не підлягає.

Дуже часто для декору використовують не шматочок ананаса, а коктейльну вишеньку, можна взяти навіть дві штучки, повісити через край келиха. Також не забуваємо про красиву тематичну трубочку, яка доповнить дизайн напою.

Варіант 2: Швидкий рецепт коктейлю з ромом «Плантатор»

Рецептура південноамериканського коктейлю, який спочатку готували виключно з темним ромом. Зараз використовують і світлі або золотисті види. Даний напій з невеликою історією. Його готували і вживали власники плантацій. Існувало кілька видів коктейлю, але найпопулярнішим є освіжаючий варіант з апельсиновим соком і ромом.

Дивіться також:  Коктейль «блакитна лагуна» пять простих покрокових рецепта

Інгредієнти

 • 40 мл рому;
 • 40 мл апельсинового соку;
 • 20 мл лимонного соку;
 • 8-10 кубиків льоду.

Як швидко приготувати коктейль з ромом

Крок 1:

Південноамериканські плантатори використовували виключно свіжі соки цитрусових і ніколи не додавали цукор. Але зараз все частіше використовують соки з пакетиків. Відміряємо потрібну кількість, готуємо ром.

Крок 2:

Закидаємо в склянку кубики льоду, заливаємо спочатку ром, а потім і соки двох видів. Встромляємо трубочку, проворачиваем кілька разів, щоб злегка розмішати коктейль і він вже готовий. За бажанням для естетичного сприйняття можна на склянку надіти часточку цитруса або кинути в склянку цедру, зрізану і згорнуту по спіралі.

Насправді такий коктейль можна готувати і з іншими цитрусами або одягають. Лимонний сік можна замінити лаймом. Замість апельсина легко набере грейпфрут або мандарин. Також смак і колір незначно змінюється видом використовуваного рома.

Варіант 3: Коктейль з ромом (рецепт алкогольного «Мохіто»)

Мохіто – дуже популярний освіжаючий напій, який іменує сотню різних варіацій. Однією з найпопулярніших є коктейль з білим ромом. Додатково для приготування знадобиться лайм, можна його замінити лимоном.

Інгредієнти

 • 20 мл цукрового сиропу;
 • 60 мл рому;
 • 0,5 лайма;
 • 10 листочків м’яти;
 • 100 г льоду;
 • 50 мл лимонаду «Спрайт».

Як приготувати

Крок 1:

Лайм для приготування цього напою прийнято нарізати не впоперек, а вздовж. З половинки вийде три скибочки. Один відразу відкладаємо для прикраси. Два відправляємо в келих. Додаємо промиті листочки м’яти.

Крок 2:

Тепер беремо маточка і розминаємо лайм з м’ятою. Додаємо сироп. Дуже часто замість нього вводять коричневий цукор. Це не вважається помилкою. Якщо буде використовуватися саме він, то розминаємо лайм з піском практично до його розчинення.

Дивіться також:  Коктейль «санрайз» сім простих покрокових рецепти

Крок 3:

Засипаємо колотий лід і злегка розмішуємо. Слідом заливаємо ром і лимонад. Іноді замість нього використовується мінеральна вода.

Крок 4:

З рештою часточки лайма знімаємо шкірку, але не до самого кінця, просто розбиваємо. Надягаємо часточку на келих, опускають трубочки і коктейль готовий.

Мохіто – дуже різносторонній і одночасно універсальний коктейль. Можна додати фортеці збільшенням кількості рому або її скоротити, вливши лише одну чайну ложечку алкоголю для аромату.

Варіант 4: Коктейль з ромом (рецепт з морозивом)

Молочні шейки люблять не тільки діти, але і дорослі люди. Саме для них цей рецепт. Ром вибираємо на свій смак. Морозиво використовуємо молочне або пломбір. Додатково знадобиться розчинна кава, а також сівки невеликий жирності. Можна їх замінити звичайним цільним молоком.

Інгредієнти

 • 2 ч. л. розчинної кави;
 • 100 мл рому;
 • 100 мл вершків (молока);
 • 350 г морозива.

Покроковий рецепт

Крок 1:

Цей коктейль зручно готувати блендером. Виливаємо молоко або вершки, додаємо кави і ретельно перебиваємо, щоб порошок розчинився.

Крок 2:

Додаємо морозиво і підготовлений ром. Збиваємо разом з кавовими вершками дві хвилинки до однорідної і пишної маси.

Крок 3:

Переливаємо ароматний коктейль в келихи. Вийде дві порції невеликого розміру. При подачі доповнюємо широкою трубочкою, для ефектності можна зверху присипати розчинною кавою.

Можна готувати такий коктейль і в шоколадному варіанті. Для цього місце кави використовуємо розчинний порошок какао. Ще один варіант – взяти шоколадне морозиво.

Варіант 5: Коктейль з ромом (рецепт з сиропом «Гренадін»)

Гренадин – дуже смачний і ароматний сироп. Він додається в невеликій кількості, але цього досить для зміни напою. Додатково буде потрібно грушевий сік, а також газована вода. Лід за бажанням.

Дивіться також:  Коктейль «піна колада» сім простих покрокових рецептів

Інгредієнти

 • 40 мл золотого рома;
 • 20 мл сиропу «Гренадін»;
 • 1 гілочка м’яти;
 • 50 мл грушевого соку;
 • 0,5 лимона;
 • 100 мл газованої води.

Як приготувати

Крок 1:

Відрізаємо одну часточку лимона для прикраси, з решти віджимаємо сік. Виливаємо його в келих, додати м’яту і гренадін. Розминаємо гілочку товкачем або зворотною стороною ложки.

Крок 2:

Додаємо грушевий сік і відразу ж вводимо золотистий ром. Розмішуємо, заливаємо газовану воду. За бажанням кидаємо кілька кубиків льоду, на край келиха надягаємо часточку лимона.

Можна готувати цей коктейль і без грушевого соку, повністю залити звичайної або солодкою газованою водою, теж все чудово вийде.