Коктейль белліні шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати коктейль Белліні шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти популярного італійського коктейлю Белліні в класичної, швидкої та безалкогольної подачі з білими і жовтими персиками, просекко і шампанським, а також з додаванням м’ятного лікеру

Варіант 1: Класичний рецепт коктейлю Белліні

Знаменитий італійський коктейль Белліні, рецепти якого ми буде вивчати в цій добірці, був створений власником одного з найвідоміших ресторанчиків Венеції і названий так на честь великого художника, часто використовує у своїх роботах ніжно-рожеву фарбу. Саме такий колір і відрізняє сьогоднішній напій серед інших подібних.

Інгредієнти:

 • п’ять білих персиків;
 • 750 грам просекко;
 • 100 грам льоду;
 • цукор за смаком.

Покроковий рецепт коктейлю Белліні

Крок 1:

Білі персики вимити, після чого промокнути серветками. Ножем прорізати кожен плід круговим рухом прямо по шву.

Крок 2:

Розділити ягідні половини і невеликим ножем вирізати великі кісточки. На наступному етапі тонко зрізати шкірку.

Крок 3:

Підготовлені половинки пром’яти виделкою в мисці. Перетерти через рідке металеве сито. Спробувати пюре на солодкість і додати цукор, якщо буде потрібно. Залишити в холодильнику.

Крок 4:

Через годину в шейкер засипати дрібний лід. Також через лійку влити персикове пюре (1 частина) і ігристе просекко (3 частини).

Крок 5:

Акуратними, не надто активними рухами збити напій протягом хвилини. В кінці влити в келих для шампанського, намагаючись, щоб всередину не потрапили осколки льоду. Подати, прикрасивши часточкою персика. На цьому приготування коктейлю Белліні, рецепт якого ми описали, закінчено.

Білі персики не такі солодкі, як звичайні жовті. Тому іноді доводиться додавати трохи цукру. Хоча якщо ви не любите навіть трохи солодкуваті напої, виключіть введення цієї спеції в рецепт коктейлю.

Варіант 2: Швидкий рецепт коктейлю Белліні

У класичному рецепті використовують білі персики. Проте дістати їх не так легко. Тому в швидкому варіанті ми пропонуємо використовувати вже готовий покупної сік з м’якоттю, який буде достатньо змішати з сухим ігристим вином і льодом в шейкері.

Дивіться також:  Коктейль «блакитна лагуна» пять простих покрокових рецепта

Інгредієнти:

 • 250 грам персикового соку з м’якоттю;
 • пляшка просекко;
 • 105 грам льоду.

Як швидко приготувати коктейль Белліні

Крок 1:

Та сік і вино залишити заздалегідь в холодильнику. Отже, на самому початку закинути колотий або просто дрібний лід в шейкер.

Крок 2:

Туди ж негайно перелити сухе ігристе вино. Крім того, додати сік з персика з м’якоттю. Ємність закрити.

Крок 3:

Не сильно збовтати холодний напій і відразу ж розлити по келихах. Причому намагатися, щоб лід з шейкера не потрапив всередину – це неприпустимо.

Коктейль Белліні, рецепт якого описаний вище, вийде більш жовтим, оскільки ви не знайдете напій з білих персиків. Що стосується соку, то він обов’язково повинен бути з м’якоттю, причому, чим густіше, тим краще.

Варіант 3: Безалкогольний коктейль Белліні

Для тих, хто не вживає алкоголь ні в якому вигляді, пропонуємо замінити просекко содової або інший, бажано не солодкою газованою водою. Що стосується персиків, то на цей раз візьмемо не білі, а звичайні жовті.

Інгредієнти:

 • 750 грам содової;
 • п’ять звичайних персиків;
 • 5-6 кубиків льоду;
 • за смаком цукор.

Як приготувати

Крок 1:

Всі соковиті персики вимити губкою. Тут же промокнути і глибоко прорізати по шву. Відтягнувши в різні боки, розділити.

Крок 2:

Тепер видалити кісточки і зняти тонкий шар ворсистою шкірки. Порізати стиглу м’якоть і тильною стороною столової ложки перетерти через рідке металеве сито.

Крок 3:

У шейкер вкласти розколоті кубики льоду і перемістити підготовлене персикове пюре. Швидко влити холодну содову.

Крок 4:

Недовго збовтати і розлити напій по скляних або кришталевих келихів. Подавати негайно, тому готувати стільки, скільки потрібно для одного разу. Не зберігати!

Дивіться також:  Коктейль «санрайз» сім простих покрокових рецепти

Якщо робити безалкогольний коктейль Белліні за рецептом, описаному вище, допустимо використовувати не тільки содову, але і іншу світлу (прозору) газовану воду. Причому якщо ви любите солодкі напої, візьміть що-то на кшталт “Спрайту”.

Варіант 4: Коктейль Белліні з шампанським

Просекко – вино досить дороге. Хочете його замінити? Тоді візьміть сухе шампанське або Брют. А ще допустимо взяти біле вино і пропустити його через сифон, наповнивши СО2. До речі, якщо робите безалкогольний коктейль, те ж саме можна зробити і зі світлим виноградним соком (бажано без цукру, зробленого своїми руками).

Інгредієнти:

 • пляшка сухого шампанського;
 • 255 грам соку з персика з м’якоттю;
 • пару кубиків льоду в келих.

Покроковий рецепт

Крок 1:

Пляшку шампанського (обов’язково сухого) охолодити. Також вчинити і з соком. Коли це станеться, поколоти спеціальним ножем кубики дрібними осколками.

Крок 2:

Розкласти лід по келихах. Туди ж влити персиковий сік і шампанське (з розрахунку 1 до 3). Ложечкою по колу неспішними рухами перемішати.

Крок 3:

Подавати коктейль Белліні, рецепт якого ми тільки що розглянули, негайно в дуже холодному вигляді.

Для цього варіанту важливо вибрати сухе шампанське або Брют. Оскільки персики або сік з них і так солодкі, інше ігристе вино не підійде. В іншому випадку ви отримаєте нудотний напій, що неприпустимо для цього коктейлю.

Варіант 5: Коктейль Белліні з м’ятним лікером

Хоча в класичному Белліні присутній лише три інгредієнти: просекко, лід і персикове пюре, в напій допустимо додати інші продукти. Це можуть бути ягідні соки, міцний алкоголь (горілка або джин) і солодкі лікери. Саме останній і ми додамо в останній коктейль.

Інгредієнти:

 • пляшка Брюту або сухого шампанського;
 • 249 грам персикового соку (з м’якоттю);
 • 2-3 ст. л. м’ятного лікеру;
 • 110 грам льоду.
Дивіться також:  Коктейль «піна колада» сім простих покрокових рецептів

Як приготувати

Крок 1:

У шейкер додати весь запланований лід. Тут же всередину влити персиковий сік з великим вмістом м’якоті.

Крок 2:

Далі додати вміст пляшки і ввести пару ложок м’ятного лікеру. Легкими рухами збовтати холодний напій.

Крок 3:

Залити в протерті насухо келихи (для шампанського) коктейль Белліні, рецепт якого був описаний вище, і прикрасити вимитим листком свіжої м’яти.

Якщо ви не дуже любите м’ятні напої, візьміть будь-який інший лікер: шоколадний або ягідний. У будь-якому випадку постарайтеся підібрати смак, відповідний персикам. А якщо у вас немає соку з м’якоттю, протріть свіжі ягоди, видаливши кісточки і шкірку, через сито і додайте в коктейль отримане пюре.