Алкогольні коктейлі з мартіні: шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати алкогольні коктейлі з мартіні: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти коктейлів з мартіні і соком, горілкою, шампанським, джином, лимоном

Варіант 1: Класичний коктейль з мартіні (рецепт з апельсиновим соком)

Мартіні – алкогольний напій, який створений для приготування різноманітних коктейлів. Його поєднують зведенням, шампанським, ягодами, оливками, але класикою є сік. Кінцевий смак буде залежати саме від добавки. Важливе значення має і температура подачі. Саме тому не зайвим буде запастися кубиками льоду. Вони ж допоможуть розбавити напій, якщо здасться занадто високою фортеця.

Інгредієнти

  • 500 г апельсинів;
  • 200 г мартіні;
  • 2 листочки м’яти;
  • 100 г льоду.

Покроковий рецепт класичного коктейлю з мартіні

Крок 1:

Апельсини промиваємо, розрізаємо і віджимаємо з цитрусів сік. Можна скористатися соковижималкою, вийде економніше і швидше. Дві цитрусові дольки залишаємо для подачі коктейлю.

Крок 2:

Беремо 2 склянки по 300 мл Ділимо навпіл лід, закладаємо, дробити кубики не потрібно. Кидаємо листочки м’яти і наполовину заповнюємо приготованим раніше апельсиновим соком.

Крок 3:

У кожен келих доливаємо по 100 мл мартіні. Використовуємо охолоджений напій, щоб лід швидко не танув. Прикрашаємо коктейль залишеними раніше апельсиновими часточками. Можна їх кинути зверху або надіти на склянку. Також не забуваємо про трубочку. Цей невеликий елемент може стати прикрасою, а також зробить приємним вживання напою.

Якщо немає часу або бажання робити сік, то просто купуємо його в магазині. Цей же варіант кращий, якщо апельсини мляві або не дуже смачні.