Алкогольні коктейлі з мартіні: шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати алкогольні коктейлі з мартіні: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти коктейлів з мартіні і соком, горілкою, шампанським, джином, лимоном

Варіант 1: Класичний коктейль з мартіні (рецепт з апельсиновим соком)

Мартіні – алкогольний напій, який створений для приготування різноманітних коктейлів. Його поєднують зведенням, шампанським, ягодами, оливками, але класикою є сік. Кінцевий смак буде залежати саме від добавки. Важливе значення має і температура подачі. Саме тому не зайвим буде запастися кубиками льоду. Вони ж допоможуть розбавити напій, якщо здасться занадто високою фортеця.

Інгредієнти

 • 500 г апельсинів;
 • 200 г мартіні;
 • 2 листочки м’яти;
 • 100 г льоду.

Покроковий рецепт класичного коктейлю з мартіні

Крок 1:

Апельсини промиваємо, розрізаємо і віджимаємо з цитрусів сік. Можна скористатися соковижималкою, вийде економніше і швидше. Дві цитрусові дольки залишаємо для подачі коктейлю.

Крок 2:

Беремо 2 склянки по 300 мл Ділимо навпіл лід, закладаємо, дробити кубики не потрібно. Кидаємо листочки м’яти і наполовину заповнюємо приготованим раніше апельсиновим соком.

Крок 3:

У кожен келих доливаємо по 100 мл мартіні. Використовуємо охолоджений напій, щоб лід швидко не танув. Прикрашаємо коктейль залишеними раніше апельсиновими часточками. Можна їх кинути зверху або надіти на склянку. Також не забуваємо про трубочку. Цей невеликий елемент може стати прикрасою, а також зробить приємним вживання напою.

Якщо немає часу або бажання робити сік, то просто купуємо його в магазині. Цей же варіант кращий, якщо апельсини мляві або не дуже смачні.

Варіант 2: Швидкий рецепт вишневого коктейлю з мартіні за хвилину

Для приготування такого напою використовується вишневий сік, можна взяти з пакетів. Додатково для декору потрібно кілька ягід, але можна сервірувати коктейль і часточкою лимона. Цитруси з вишнею також прекрасно поєднуються.

Дивіться також:  Коктейль космополітен, пять покрокових рецептів

Інгредієнти

 • 90 г мартіні;
 • 100 мл вишневого соку;
 • 4-5 ягід вишні;
 • 40 г льоду.

Як швидко приготувати коктейль з мартіні

Крок 1:

Висипаємо у високий стакан лід і ягоди вишні. Додаємо сік з пакета або консервований на зиму.

Крок 2:

Заливаємо в келих вказану кількість мартіні, розмішуємо злегка, можна це зробити трубочкою. Коктейль готовий! Вживаємо його відразу, поки у напою відповідна температура.

За таким же принципом готують алкогольні коктейлі з мартіні з іншими видами соків. Тропічний смак дає ананас, просто і свіжо виходить з яблуком і м’ятою, яскраво з гранатом і смородиною.

Варіант 3: Коктейль з мартіні (рецепт з шампанським)

Варіант ароматного коктейлю з шампанським. Звичайно, цей напій відрізняється більш високою міцністю, але і її можна регулювати кількістю льоду. Додатково знадобиться свіжий лимонний сік, можна використовувати і лайм.

Інгредієнти

 • 100 мл шампанського;
 • 50 мл мартіні «Б’янко»;
 • 1 ч. л. тростинного цукру;
 • 50 г льоду;
 • 25 г лимонного соку.

Як приготувати

Крок 1:

Видавити з свіжого лимона сік, додати цукор. Якщо його немає, то використовуємо білий пісок. Розмішуємо до розчинення. Відміряти інші інгредієнти коктейлю згідно зі списком.

Крок 2:

У великий келих закидаємо кубики льоду, але можна для цього коктейлю використовувати і рубану крихту, так як напій сам по собі міцний. Виливаємо на лід спочатку лимонний сік, потім мартіні.

Крок 3:

Заливаємо в келих охолоджене шампанське будь-якого сорту. Для прикраси можна використовувати часточку лимона або обмежуємося симпатичною трубочкою.

Якщо шампанське саме по собі солодке, то можна готувати коктейль без додавання цукрового піску. Також необов’язково використовувати мартіні «Б’янко», підійдуть і будь-які інші види вермуту.

Дивіться також:  Коктейль «блакитна лагуна» пять простих покрокових рецепта

Варіант 4: Коктейль з мартіні (рецепт з горілкою)

Ще один популярний варіант коктейлю з мартіні. Напій виходить ще міцніше, ніж у попередньому варіанті. Також цей коктейль відрізняється несолодким смаком. Нижче в інгредієнтах вказані оливки, але з маслинами його також досить часто готують.

Інгредієнти

 • 3 оливки;
 • 70 мл горілки;
 • 6 кубиків льоду;
 • 20 мл мартіні.

Покроковий рецепт

Крок 1:

За правилами такий коктейль готують у шейкері, це стакан для змішування. Можна взяти банку відповідного розміру або іншу посудину. Засипаємо в неї вказану кількість льоду.

Крок 2:

Додаємо в лід мартіні, змішуємо вісім секунд. Якщо шейкера немає, то робимо це звичайною ложкою.

Крок 3:

Додаємо охолоджену горілку, розмішуємо ще 8-10 секунд. Потім кидаємо в келих оливки, які можна замінити маслинами. Далі беремо велике ситечко, проціджують коктейль. Подаємо відразу.

Час змішування льоду з мартіні, а потім і з горілкою бажано точно дотримуватися, тільки так можна отримати напій «правильної» концентрації. Якщо не хочеться вживати настільки міцний коктейль, то не проціджуємо його через ситечко, а відправляємо в стакан з льодом.

Варіант 5: Коктейль з мартіні (рецепт з джином)

Мартіні часто змішують не тільки з горілкою або з шампанським, але і з джином. Ще один цікавий варіант смачного алкогольного коктейлю з додаванням оливки.

Інгредієнти

 • 2 оливки;
 • 15 мл мартіні;
 • 5 мл лимонного соку;
 • 75 мл джину;
 • часточка лимона.

Як приготувати

Крок 1:

У келих кладемо шматочки льоду і розмішуємо, поки верстати не покриються інеєм. Потім всі витрушуємо і заливаємо в охолоджений посуд лимонний сік, а також вермут, відразу кидаємо оливки.

Крок 2:

Розмішуємо ці інгредієнти, після чого розбавляємо джином. Часточку лимона можна кинути в сам коктейль, хай плаває разом з оливками, але частіше її використовують для декору, надягають на край келиха.

Дивіться також:  Коктейль «піна колада» сім простих покрокових рецептів

Можна не охолоджувати келихи льодом, а просто поставити на деякий час в морозилку, скло швидко студеніє і покривається інеєм.

Варіант 6: Коктейль з мартіні (рецепт з тоніком)

Досить легкий і освіжаючий варіант коктейлю з додаванням вермуту, до речі, саме його найчастіше називають «Мартіні Б’янко». Деякі люди навіть вважають саме цей варіант класичним рецептом. Тут будуть використовуватися шматочки лимона, часто готують напій з соком.

Інгредієнти

 • 50 мл мартіні;
 • 30 г лимона;
 • 150 мл тоніка;
 • 200 г льоду в кубиках.

Як приготувати

Крок 1:

Лимон нарізаємо тонкими часточками, укладаємо у велику склянку (хайбол) упереміш з кубиками льоду.

Крок 2:

Заливаємо в склянку спочатку мартіні, а потім і охолоджений тонік. Розмішуємо злегка, наскільки це вийде зробити. За бажанням доповнюємо коктейль м’ятою, мелісою.

Можна замість тоніка використовувати будь-яку іншу газовану воду, лимонад, з колою мартіні теж дуже часто поєднують.