Коктейль «маргарита» пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати коктейль «Маргарита» пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування коктейлю «Маргарита»: класичний, золота «Маргарита», полунична, блакитна з Блю кюрасао, «Гипнотик», «Флірт», імбирно-яблучний варіант, з малиновим сиропом

Варіант 1: Класичний рецепт коктейлю «Маргарита»

Коктейль «Маргарита» дуже популярний і відомий. Він входить у число офіційних коктейлів міжнародної асоціації барменів. Його основою є текіла в поєднанні з іншими інгредієнтами. Подається в спеціальному келиху, з відповідною назвою. Ми розглянемо рецепти «Маргарити», починаючи від класики і закінчуючи різними варіантами, які, до речі, теж стали дуже популярними. Ми будемо готувати «Маргариту» в домашніх умовах. В класичному коктейлі «Маргарита» використовується тільки високоякісний алкоголь і свіжовичавлені соки.

Інгредієнти:

  • п’ятдесят мл серебр текіла Sauza;
  • двадцять п’ять мл лікеру Triples Sec;
  • десять мл сиропу з тростини Monin;
  • тридцять мл свіжий соку лайма;
  • шматочок лайма;
  • десять гр солі;
  • двісті гр кубиків льоду.

Покроковий рецепт коктейлю «Маргарита»

Крок 1:

Крім зазначених інгредієнтів наш ще знадобиться шейкер, келих «Маргарита», стрейнер для фільтрації, гейзер для відмірювання потрібної кількості інгредієнтів, прес для отримання свіжого соку лайма. В цілому ви можете проціджувати та зручним для вас способом, також і з віджиманням соку. А ось шейкер дійсно дуже зручний для змішування всіх інгредієнтів.

Крок 2:

Спочатку підготуємо келих. Мочіть краю келиха в соку, потім умочіть в солі, насипаної на блюдце. Так у нас виходить красива каемочка з солі – обов’язкова умова коктейлю «Маргарита».

Крок 3:

У шейкер проціджуємо через гейзер або інше пристосування свіжовичавлений сік лайма, сиропу, лікер і срібну текілу. Додайте лід і закрийте шейкер. Гарненько розмішайте і через стейнер влийте підготовлений келих з облямівкою.

Прикрашаємо часточкою лайма – коктейль готовий до подачі!