Млинці без молока вісім простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати млинці без молока вісім простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування тонких і пишних, ніжних і пористих, солодких і пісних млинців без молока на кефірі

Варіант 1: Класичний рецепт пористих млинців без молока на кефірі

Млинці з класичною рецептурою на кефірі без молока, виходять ніжними і тонкими, з великою кількістю дрібних «пір». Такі млинці подають зі сметаною, згущеним молоком, варенням. У них добре загорнути будь-яку начинку.

Інгредієнти:

  • якісне борошно – півтора повних склянки;
  • два великих яйця;
  • півлітра низьковідсоткового кефіру і вдвічі менше питної води;
  • ложка цукру;
  • сода і дрібна сіль – по половині маленької ложечки;
  • олія рафінована, высокоочищенное.

Покроковий рецепт класичних млинців без молока

Крок 1:

Опускаємо упаковку з кефіром в гарячу воду і витримуємо в неї деякий час. Перелив прогрітий кефір в миску, акуратно розбиваємо до нього яйця. Додавши соду, сіль і весь цукор, розмішуємо віночком, щоб сипучі компоненти розійшлися без залишку.

Крок 2:

Просіваємо дрібним ситом борошно і малими частинами вмішуємо в кефірну основу. Після кожної порції розбиваємо всі грудки, тісто потрібно максимально однорідне. Коли воно досягне густоти сметани, відставляємо хвилин на десять.

Крок 3:

Воду доводимо до закипання. Помішуючи, повільно вливаємо в млинцеве тісто крутий окріп. Якщо маса вийшла рідкуватий, вмішайте ще трохи борошна – доведіть до густоти рідкої сметани.

Крок 4:

Втягнувши в готову суміш дві ложки масла, починаємо випікати млинці.

Крок 5:

Для випічки краще брати стару чавунну сковороду, але якщо такої немає, підійде і з антипригарним покриттям. Під самий перший млинець, незалежно від того, додавали ви його в тісто, зволожуємо дно сковороди олією, і прогріваємо, помістивши на інтенсивний нагрів.

Крок 6:

Набираючи порції тіста невеликим черпаком, виливаємо їх точно в центр сковороди і, легко похитуючи нею з боку в бік, даємо тісту закрити всі дно. Добре підрум’янивши низ, перевертаємо і запікаємо зворотну сторону млинця.

Від кількості влите суміші залежить товщина млинців, намагайтеся по першій порції визначити потрібну кількість. Якщо плануєте млинці загортати начинку, а після цього прогрівати, не подрумянивайте такі млинці після перекидання. Кладіть Начинку на зарумяненную бік.