Вівсяні млинці на молоці: пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати вівсяні млинці на молоці: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти різних вівсяних млинців на молоці: класичних, дієтичних, з кефіром, дріжджами і пшеничним борошном

Варіант 1: Класичні вівсяні млинці на молоці

Рецепт тонких і ніжних вівсяних млинців на молоці з борошна. Але якщо вдома тільки пластівці, їх можна перемолоти. Після цього за бажанням просіяти або залишити так. У другому варіанті тесту знадобиться стояти трохи довше, щоб тверді частинки встигли набрякнути. Жирність молока для тесту не має значення.

Інгредієнти

  • 0,3 л молока;
  • 1 ст. вівсяного борошна;
  • пара яєць;
  • 30 грамів цукру;
  • три ложки олії.

Покроковий рецепт класичних вівсяних млинців

Крок 1:

Починаємо місити звичайне млинцеве тісто. Розбиваємо яйця, відміряє і додаємо необхідну кількість цукрового піску, солимо, збиваємо все віночком приблизно хвилину. Основне завдання не розчинити цукор, а розбити згустки білка, інакше вони зіпсують млинці.

Крок 2:

Додаємо половину рецептурного молока, тепер просто розмішуємо, вводимо всю вівсяну муку. Не потрібно відразу виливати все молоко, інакше буде складно позбавитися від грудочок. Вимішуємо густувате тісто, потім розводимо його рештою молоком.

Крок 3:

Відставляємо вівсяну масу в бік, даємо постояти хвилин десять. Потім додаємо три ложки олії, розмішуємо.

Крок 4:

Для випічки вівсяних млинців потрібна рівна сковорода. Перший раз потрібно її трохи змастити. Ставимо на вогонь і добре прогріваємо. У давнину використовували тільки чавунні сковорідки, але нічого страшного, якщо такий посуду немає.

Крок 5:

Занурюємо в тісто ополоник, розмішуємо масу знизу вгору і набираємо. Швидко переносимо до сковороді, повільно виливаємо і розподіляємо по поверхні покачивающими рухами, поки не вийде блін.

Крок 6:

Через кілька секунд по краях вівсяний млинець почне підрум’янюватися. Саме час провести навколо лопаткою і відокремити краю від сковорідки. Перевіряємо. Якщо низ підрум’янився, то перевертаємо. Смажимо другу сторону, знімаємо. Готуємо інші млинці з вівсянки точно таким же чином.

Масло додається в тісто, щоб млинці не прилипали. Але воно допомагає далеко не завжди. Якщо сковорода невдала, то доведеться щоразу змащувати денце. Робити це можна полотняною серветкою, на яку нанесено декілька крапель масла.