Млинці на молоці з содою шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати млинці на молоці з содою шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти класичних і фігурних млинців на молоці з содою в сухому і гашеном вигляді зі спеціями і мінеральною водою

Варіант 1: Класичний рецепт млинців на молоці з содою

Традиційні російські млинці, як правило, готують з п’яти інгредієнтів: борошна, солі, яйця, масла і води. Однак рецепт завжди можна додати додаткові продукти. Наприклад, це може бути сода. Саме вона забезпечить приголомшливо ніжну структуру і красиву ажурну в’язь на поверхні тонких млинців на молоці з содою.

Інгредієнти:

  • літр молока;
  • три яйця (свіжих);
  • 260-320 грам борошна;
  • ч. ложка цукру;
  • третина ложки харчової соди;
  • три столові ложки масла для тіста;
  • щіпка (невелика) солі.

Покроковий рецепт млинців на молоці з содою

Крок 1:

Перелити найсвіжіше молоко у велику ємність. Залити 25-29 мл олії. Негайно вбити всередину всі свіжі яйця середнього розміру. Металевим віночком перемішати.

Крок 2:

Отримавши рідку суміш, вкинути сухі інгредієнти: цукор, соду, сіль і в ситі просіяне борошно. До речі, їх можна попередньо змішати в підходящої сухий мисці.

Крок 3:

Продовжити активну збивання, поки тісто не стане текучим і однорідним. Якщо раптом з’явилися грудочки, суміш обов’язково в ситі процідити.

Крок 4:

Залишити отримане тісто в сторону. Йому треба дати “відпочити”, для чого знадобиться 20-30 хвилин.

Крок 5:

На поточному етапі розжарити спеціальну млинцеву (плоску) сковороду. Як тільки дно добре прогріється, змастити підготовленим салом. Причому жиру не повинно бути багато, інакше буде неможливо сформувати класичний круглий млинець.

Крок 6:

Отже, набираючи постоявшее тісто черпаком відповідного розміру, вилити на середину сковороди. Негайно, перевертаючи її вправо і вліво, розподілити по плоскому гарячого дну.

Крок 7:

Обсмажити млинці на молоці з содою по півхвилинки (час для кожної із сторін). Перекласти на тарілку. При бажанні змастити ароматним маслом.

Якщо ви спочатку знаєте, яку начинку будете використовувати (м’ясну/рибну або солодку), додайте більше відповідних спецій (солі або цукру). Проте з останнім не переборщіть, інакше на гарячій сковороді він почне карамелізуватися, завдяки чому млинці точно згорять.