Млинці в пляшці на молоці пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати млинці в пляшці на молоці пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування млинців в пляшці на молоці: традиційні, на швидку руку, з крохмалем, м’які, ажурні

Варіант 1: Млинці в пляшці на молоці – класичний рецепт

Деякі зададуться питанням: чим відрізняються млинці в пляшці від звичайних? Основна відмінність в тому, що не мажеться велику кількість посуду, не використовується кухонна техніка. Всі інгредієнти наливаються і насипаються у велику пляшку, в ній же і замішуються. Єдина складність в тому, щоб ретельно перемішати всі інгредієнти – не повинно бути грудочок борошна в рідкої маси. До того ж наливати тісто на сковорідку прямо з пляшки дуже зручно – можна зробити млинці у вигляді різних геометричних форм, мережива або серця.

Інгредієнти:

  • 250 гр пшеничного борошна;
  • 30 мл ростить масла без запаху;
  • 600 мл молока;
  • 2 яйця;
  • 75 гр цукрового піску;
  • 5 гр харчової солі;
  • велика пластикова пляшка;
  • воронка.

Покроковий рецепт млинців в пляшці на молоці

Крок 1:

Пляшка повинна бути великою, об’ємом 1,5-2 літри. Її треба помити всередині і просушити. Якщо додати всі інгредієнти в мокру пляшку, то все прилипне до її стінок.

Воронка теж повинна бути чиста і суха.

Крок 2:

Спочатку насипаємо борошно. Зазначене у рецепті кількість відповідає десяти столових ложок. Відміряйте, як вам зручніше.

Крок 3:

Тепер у воронку розбийте по одному курячі яйця, шкаралупу викидаємо. Тут ми обійдемося без особливих зусиль, яйця самі легко пройдуть по воронці прямо в пляшку.

Крок 4:

Налийте відміряну кількість рослинної олії і молоко. Відразу підсипаємо цукор і сіль.

Крок 5:

Настає найвідповідальніший момент. Щільно закручуємо кришку і починаємо енергійно струшувати пляшку, перемішуючи всі інгредієнти. Тісто має стати однорідним, без грудочок – доведеться добре постаратися.

Господині на замітку: Якщо вас цікавить виключно зручність наливання тесту на сковороду з пляшки або не виходить збовтати тісто в пляшці без грудочок – замісіть тісто звичним способом і потім перелийте в пляшку.

Крок 6:

Беремо сковороду, на який ви збираєтеся пекти млинці. Добре розігріваємо і змащуємо олією.

Відкручуємо кришку пляшки і наливаємо порцію тіста для першого млинця прямо з пляшки. Обсмажуємо звичайним способом: спочатку з одного боку поки не стемніє тісто, значить воно пропеклося, а потім перевертаємо і золотим млинець з іншого боку.

Таким же способом витратимо все приготоване тісто.

На замітку: Щоб млинці не вийшли товстими – наливайте тісто тонкою цівкою, а сковорідку тримайте під нахилом і повертайте. Так ви зможете відміряти тісто на тонкі млинці.