Настоянка з полуниці 6 простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати настоянку з полуниці шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування настоянки з полуниці: класичний, швидкий на самогоні, полунично-лимонна, на коньяку, універсальна настоянка з замороженої полуниці

Варіант 1: Класичний рецепт настоянки з полуниці

Якщо ви робите домашні настойки, спробуйте використовувати полуницю для цих цілей. В якості основи для полуничної настоянки може виступати горілка, самогон або спирт. Кількість цукру можна регулювати на свій розсуд. Зазвичай його додають після фільтрації, якщо це потрібно. Почнемо нашу добірку рецептів класичним рецептом настоянки з полуниці, продовжимо різними імпровізаціями. Всі варіанти прості і нескладні у приготуванні.

Інгредієнти:

  • літр горілки;
  • кілограм полуниці;
  • триста гр цукрового піску.

Покроковий рецепт настоянки з полуниці

Крок 1:

Готувати настоянку найкраще в трилітрових або п’ятилітрових бутлях. Їх попередньо гарненько намивають. Бажано це робити содовим розчином. Звичайно, можете використовувати і звичайний засіб для миття посуду. Головне, добре сполосніть водою. Стерилізувати не потрібно.

Потім просушіть тару.

Крок 2:

Полуницю перебираємо, відриваємо хвостики і промиваємо в проточній воді. Відкиньте на друшляк, дайте ягодам трохи просохнути.

Потім перекладіть в підготовлену бутель, насипте зверху цукор.

Крок 3:

Залийте полуницю горілкою так, щоб вона закривала ягоди на два-три сантиметри.

Закриваємо щільно чистої кришкою і залишаємо на сорок п’ять днів. Місце для витримування настоянки має бути кімнатної температури.

Один раз в три-чотири дні струшуйте бутель, щоб краще цукор розчинявся.

Крок 4:

Через зазначений час відкриваємо кришку і дивимося, що вийшло. Складіть марлю двічі і процідіть через неї настоянку з полуниці.

Розлийте по більш дрібним пляшечках, зарийте щільно пробками або кришками.

Зберігайте настойку в прохолодному місці, приблизний термін – три-чотири року. Міцність напою відповідає 26-28 градусів.