Домашня настоянка з абрикосів 6 простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати домашню настоянку з абрикосів шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти домашньої настоянки з абрикосів з м’ятою, медом і вишнею на ягідній м’якоті і ядрах кісточок

Варіант 1: Класичний рецепт домашньої настоянки з абрикосів

Серед різноманітних ягідних настоянок абрикосова виділяється приємним м’яким відтінком і приголомшливим золотистим відтінком. Ніколи не пробували цей напій? Тоді пропонуємо разом навчитися готувати домашню настоянку з абрикосів в класичному вигляді і з додаванням додаткових інгредієнтів.

Інгредієнти:

  • літр горілки (40 градусів);
  • кілограм стиглих абрикосів;
  • кілограм білого цукру.

Покроковий рецепт домашньої настоянки з абрикосів

Крок 1:

Повністю дозрілі абрикоси переглянути і розділити навпіл, скориставшись ножем. Кісточки відставити для іншої настоянки або викинути.

Крок 2:

Підготовлені частини м’якоті вимити в очищеній воді і перекинути в трилітрову банку, яку до цього моменту краще обшпарити окропом.

Крок 3:

Влити всередину літр класичної білої горілки і накрити кришкою, щоб “вийшло” менше градусів. Залишити в порівняно теплому (до 24 градусів) місці на три тижні.

Крок 4:

Після неповного місяця обережно злити настоявшуюся воду в іншу скляну тару. Тут же закрити. Залишилися абрикоси з невеликою кількістю рідини засипати цукром.

Крок 5:

Також прикрити і залишити обидві банки ще на 2-3 дні в тому ж теплі. На останньому етапі солодку суміш перелити в ягідну горілку, добре віджавши м’якоть (макуха викинути).

Крок 6:

Напій знову закрити і залишити вже в темному прохолодному місці на тиждень. Потім останній раз процідити і повернути домашню настоянку з абрикосів на холодильну полку. На цьому все.

В результаті у вас вийде напій приблизно в 32-33 градуси. Хочете, щоб він був міцніше, спочатку використовуйте горілку в 50-60 градусів (деякі відомі світові бренди випускають такий варіант). Однак настоянки рідко бувають більше сорока градусів.