Як швидко приготувати смачні рогалики з повидлом: пять простих покрокових рецептів

Як швидко приготувати смачні рогалики з повидлом: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти рогаликів з повидлом з пісочного, листкового, дріжджового, сирного тіста

Варіант 1: Класичні дріжджові рогалики з повидлом

Рецептура маленьких, ніжних і дуже повітряних рогаликів з повидлом. Вони дуже схожі на мініатюрні булочки. Тісто з дріжджами на молоці, але на воді воно також відмінно виходить. Повидло для начинки зазначено яблучне, можна замінити іншими видами. Важливо тільки вибирати густе наповнення, інакше воно повністю витече.

Інгредієнти

  • 600 г борошна;
  • 250 мл молока;
  • 220 г яблучного повидла;
  • 50 р масла;
  • 2 яйця;
  • 70 г цукру;
  • 8 г дріжджів.

Покроковий рецепт класичних рогаликів з повидлом

Крок 1:

Одне яйце буде додаватися в тісто, його першим в миску і розбиваємо, вводимо цукор з теплим молоком, кидаємо сіль, достатньо двох пучків, перемішуємо. Вводимо сухі дріжджі, а після розчинення заливаємо розтоплене масло. В самому кінці замішуємо з борошном. Тесту потрібно постояти приблизно 80 хвилин. Якщо вдома холодно, то збільшуємо час до двох годин.

Крок 2:

Ділимо тісто на три частини. Розкачуємо по черзі з шматочків кола, ділимо їх на трикутники або сектори, немов піцу. На широкі частини викладаємо яблучне повидло, скручуємо рогалики.

Крок 3:

Переносимо рогалики на деко. Кінчик повинен бути внизу, щоб нічого не розкрутилося при підйомі. Залишаємо на півгодини. Тримаємо в приміщенні без протягів, щоб тісто не подсыхало.

Крок 4:

Як тільки рогалики розправляться і піднімуться, змащуємо кожен збитим яйцем. Випікаємо 12-15 хвилин при 180 градусах.

Повидло майже завжди випливає з рогаликів або злегка просочується, тому обов’язково застеляємо деко листом пергаменту, спеціальним папером, фольгою або просто силіконовим килимком.